4World Stlačený vzduch 400ml 4WORLD

4World Stlačený vzduch 400ml

77 Kč

Ve slevě je 4World Stlačený vzduch 400ml s proslulou značkou 4WORLD - tento artikl je tady pro vás v bombastické akci za 77.00 CZK. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 5908214305377
Do obchodu

Popis

4WORLD

No tak tohle je gól: 4World Stlačený vzduch 400ml od známého výrobce 4WORLD - tento artikl je v tento okamžik za mimořádně nízkou cenu 77 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

4World Stlačený vzduch 400ml

Stlačený plyn, foukaný pod velkým tlakem umožňuje odstraňovat prach a další nečistoty z těžko přístupných míst.

Použití: elektronika, audio-video, foto-optika, přesná mechanika, elektromechanika.

Návod k použití: Používejte produkt pouze ve vzpřímené poloze. Pro přesné nasměrování proudu vzduchu použijte přibalenou trubičku připevněnou do trysky. Používejte pouze k čištění spotřebičů odpojených od napájecích zdrojů a elektřiny. Před použitím netřepat.

Tlaková nádoba: Při zahřátí může vybuchnout. Extrémně hořlavý aerosol. V případě lékařské pomoci mějte obal od výrobku nebo štítek při ruce. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, jiskrami, otevřeným ohněm, horkými povrchy a jinými zdroji umožňujícími vznícení. Zákaz kouření při používání. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavý materiál. Obal nepropichujte ani neházejte do ohně – ani v případě prázdné nádoby. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám přes 50 °C. Zlikvidujte nádobu do odděleného sběru.

Spotřebujte do: Datum vypršení platnosti a číslo šarže jsou na spodní straně nádoby.

Složení: 30% a více alifatické uhlovodíky (propan, butan).

Parametry produktu 4World Stlačený vzduch 400ml

  • Název: 4World Stlačený vzduch 400ml
  • Cena: 77 Kč
  • Výrobce: 4WORLD
  • EAN: 5908214305377
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce