Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX ALLIED TELESIS

Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX

Dnes jsme vybrali: Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX pocházející od značky výhodně za 2 171 Kč. Zobrazit více »

Dostupnost: Skladem
2 171 Kč
vč. DPH
Do obchodu »
home
Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 1.500 Kč

sync
Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up
Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart
Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Ve slevě je Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX od kvalitní značky ALLIED TELESIS - tento artikl je v tento okamžik s úžasnou cenovkou 1915 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné služby paketového přenosu hlasu, videa a dat. Features of the AT-SPSX 1000BaseSX SFP (Small Form factor Pluggable) 550m on 50/125micron multi-mode fibre 220m on 62.5/125micron multi-mode fibre LC connector type Hot swappable 1000BaseSX SFP Module

Parametry produktu Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX

  • Název: Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX
  • Cena: 1915 Kč
  • Výrobce: ALLIED TELESIS
  • EAN: 767035190860

Podobné produkty

Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX

Další produkty od výrobce

ALLIED TELESIS

Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX od ALLIED TELESIS - tento hit můžete pořídit za výhodnou cenu 2018. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Upřednostňujete DOPRAVU ZDARMA? Stačí nakoupit nad Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro dnešní den.

Prohlédněte si všechny produkty od přední značky .

Možnosti dopravy a platby