Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX ALLIED TELESIS

Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX

1854 Kč

Kvalitní Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX pocházející od značky ALLIED TELESIS - toto zboží si můžete koupit za jedinečnou cenu 1854.00 CZK. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč bez DPH. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: 767035190860
Do obchodu

Popis

ALLIED TELESIS

Hit poslední doby, Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX od top výrobce ALLIED TELESIS - tento artikl je v tuhle chvíli ve výhodné akci za 1854 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné služby paketového přenosu hlasu, videa a dat.

Features of the AT-SPSX

1000BaseSX SFP (Small Form factor Pluggable)
550m on 50/125micron multi-mode fibre
220m on 62.5/125micron multi-mode fibre
LC connector type
Hot swappable
1000BaseSX SFP Module

Parametry produktu Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX

  • Název: Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX
  • Cena: 1854 Kč
  • Výrobce: ALLIED TELESIS
  • EAN: 767035190860
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce