Allied Telesis 1000X (LC) SFP 2Km AT-SPEX ALLIED TELESIS

Allied Telesis 1000X (LC) SFP 2Km AT-SPEX

Dostupnost:
3 150 Kč
vč. DPH
Do obchodu »
home
Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 1.500 Kč

sync
Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up
Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart
Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Oblíbený produkt Allied Telesis 1000X (LC) SFP 2Km AT-SPEX od firmy ALLIED TELESIS - tento hit můžete pořídit za perfektní cenu 2843 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun. Už se těšíte na svoji objednávku?
Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné služby paketového přenosu hlasu, videa a dat. GBIC optický modul AT-SPEX 1000X (LC) SFP, 2Km The AT-SPEX offers a 2Km over Multi-Mode Fibre (1310nm) option to extend your network. The AT-SPEX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have an SFP port. Product Information Compact Size Flexible architecture Plug-and-play ease of use Self-locking mechanism 2 year warranty

Parametry produktu Allied Telesis 1000X (LC) SFP 2Km AT-SPEX

  • Název: Allied Telesis 1000X (LC) SFP 2Km AT-SPEX
  • Cena: 2843 Kč
  • Výrobce: ALLIED TELESIS
  • EAN: 767035190662

Podobné produkty

Allied Telesis 1000X (LC) SFP 2Km AT-SPEX

Další produkty od výrobce

ALLIED TELESIS

Allied Telesis 1000X (LC) SFP 2Km AT-SPEX co nám vyrábí ALLIED TELESIS - tento hit můžete získat v bombastické akci za 2843.00 CZK. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Při objednávce nad 1 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Prohlédněte si všechny produkty od přední značky .

Možnosti dopravy a platby