Allied Telesis 300m SPF+ 10G AT-SP10SR ALLIED TELESIS

Allied Telesis 300m SPF+ 10G AT-SP10SR

5244 Kč

Tradiční bestseller, Allied Telesis 300m SPF+ 10G AT-SP10SR s jakostní značkou ALLIED TELESIS - tento hit můžete získat za téměř velkoobchodní cenu 5244.00 CZK. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč bez DPH a je vaše. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 767035194660
Do obchodu

Popis

ALLIED TELESIS

Unikátní Allied Telesis 300m SPF+ 10G AT-SP10SR s jakostní značkou ALLIED TELESIS - tento artikl nepropásněte za mimořádně nízkou cenu 5244 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Stačí naplnit košík zbožím nad tisícovku a dopravu NEPLATÍTE. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

AT-SP10SR850nm 10G SFP+ - Hot Swappable, 300M using High bandwidth MMF

K tomuto produktu je nutné objednat službu Net.Cover servis.

SPECIFICATIONS
TECHNICAL SPECIFICATIONS
Media type
• MMF

Wavelength
• 850nm

Maximum data rate
• 10.3Gbps

Distance
• 300m

Digital diagnostics
• Yes

Transmit power (min)
• -5dBm

Transmit power (max)
• -1.8dBm

Receive sensitivity (min)
• -30dBm

Receive sensitivity (max)
• -11.1dBm

Fiber connectors
• LC

ENVIRONMENTAL SPECIFICATIONS
Operating temperature
• 0°C to 70°C

Operating humidity
• 0% to 85% (non-condensing)

Storage temperature
• -40°C to 85°C

Storage humidity
• 0% to 85% (non-condensing)

POWER CONSUMPTION
Power consumption
• <1W

Parametry produktu Allied Telesis 300m SPF+ 10G AT-SP10SR

  • Název: Allied Telesis 300m SPF+ 10G AT-SP10SR
  • Cena: 5244 Kč
  • Výrobce: ALLIED TELESIS
  • EAN: 767035194660
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce