Cisco Meraki 1 GbE SFP LX Fiber Transceiver CISCO

Cisco Meraki 1 GbE SFP LX Fiber Transceiver

22231 Kč

Zákazníky doporučované zboží, Cisco Meraki 1 GbE SFP LX Fiber Transceiver se známou značkou CISCO - tento artikl objednávejte výhodně za 22231.00 CZK. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

CISCO

Trhem osvědčený produkt, Cisco Meraki 1 GbE SFP LX Fiber Transceiver od známé značky CISCO - toto zboží zakoupíte s úžasnou cenovkou 22231 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Stačí naplnit košík zbožím nad tisícovku a dopravu NEPLATÍTE. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Model
· MA-SFP-1GB-LX10
Description
· Meraki 1 GbE SFP LX10 Single-Mode Fiber Module
Standard
· 1000BASE-LX10
Range
· 10 km
Compatibility
· All access switches

Parametry produktu Cisco Meraki 1 GbE SFP LX Fiber Transceiver

  • Název: Cisco Meraki 1 GbE SFP LX Fiber Transceiver
  • Cena: 22231 Kč
  • Výrobce: CISCO
  • EAN:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce