Cisco Meraki MV12N Cloud Mngd Indoor HD Camera CISCO

Cisco Meraki MV12N Cloud Mngd Indoor HD Camera

25779 Kč

Cisco Meraki MV12N Cloud Mngd Indoor HD Camera co nám dodává CISCO - tento artikl čeká na vás ve výhodné akci za 27553.00 CZK. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neplaťte jinde víc než musíte.

SKU: 
Do obchodu

Popis

Značka:

Produkt osvědčený zákazníky, Cisco Meraki MV12N Cloud Mngd Indoor HD Camera od oblíbené značky CISCO - tento artikl se na vás těší ve výhodné akci za 27553 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Stačí naplnit košík zbožím nad tisícovku a dopravu NEPLATÍTE. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.
Kompaktní dome kamera pro vnitřní zabezpečení. Cloudová správa, spolehlivé ukládání a pokročilá analytika TECHNICKÉ PARAMETRY: Hardwarové funkce *256 GB integrovaného vysoce odolného úložiště SSD *Záznam videa 1080p s kódováním H.264 *73° horizontální zorné pole (FOV) *802.11ac bezdrátové *Mikrofon pro záznam zvuku Kompaktní a funkční provedení *Atraktivní a jemný design se hodí do jakéhokoli prostoru Pokročilé *Špičkový procesor *Detekce osob pomocí technologie strojového učení *Nejsou vyžadovány žádné servery ani software *Kompatibilní s licencemi MV Sense *Granulární přístupové kontroly *Ovládejte, kdo může vidět živé a historické záběry *Omezte přístup k exportu videa *Poskytněte přístup k prohlížení jednotlivých kamer nebo podle značek zařízení Cloud management *Viditelnost a kontrola v celé síti *Stream místní nebo vzdálený - cloud automaticky směruje tok videa *Vytvářejte a organizujte videostěny *Exportujte videoklipy na odkaz, který lze sdílet nebo stáhnout Odkaz na web výrobce: https://meraki.cisco.com/products/security-cameras/mv12n#technology

Parametry produktu Cisco Meraki MV12N Cloud Mngd Indoor HD Camera

  • Název: Cisco Meraki MV12N Cloud Mngd Indoor HD Camera
  • Cena: 27553 Kč
  • Výrobce: CISCO
  • EAN:
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Cisco Meraki MV12N Cloud Mngd Indoor HD Camera CISCO

Cisco Meraki MV12N Cloud Mngd Indoor HD Camera

Podobné produkty

Další produkty od výrobce

Zobrazit všechny produkty od výrobce