Cisco Meraki MV32 Indoor Varifocal Dome Camera CISCO

Cisco Meraki MV32 Indoor Varifocal Dome Camera

32 225 Kč

Cisco Meraki MV32 Indoor Varifocal Dome Camera od oblíbené značky CISCO - tento produkt máte na dosah ruky v akci za 34443.00 CZK. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

SKU: 
Do obchodu

Popis

Značka:

Velmi žádaný produkt, Cisco Meraki MV32 Indoor Varifocal Dome Camera populárního výrobce CISCO - tento hit pořídíte v neopakovatelné akci za 34443 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Stačí naplnit košík zbožím nad tisícovku a dopravu NEPLATÍTE. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?
Ultra kompaktní vnitřní fisheye kamera. Cloudová správa, spolehlivé ukládání a pokročilá analytika. TECHNICKÉ PARAMETRY: Hardwarové funkce *256 GB integrovaného vysoce odolného úložiště SSD *8,4 MP senzor s až 2058 x 2058 záznamem *180° horizontální a vertikální zorné pole zachycuje celou scénu *802.11ac bezdrátové Kompaktní a funkční provedení *Atraktivní, jemný design se hodí do jakéhokoli prostoru Pokročilé *Špičkový procesor *Detekce objektů pomocí technologie strojového učení *Nejsou vyžadovány žádné servery ani software *Kompatibilní s licencemi MV Sense Cloud management *Viditelnost a kontrola v celé síti *Dewarp v prohlížeči s virtuálním posunem, náklonem a přiblížením na živé a historické zaměření *Stream místní nebo vzdálený - cloud automaticky směruje tok videa *Vytvářejte a organizujte videostěny *Exportujte videoklipy na odkaz, který lze sdílet nebo stáhnout Kompatibilní příslušenství *Nízkonapěťový napájecí adaptér *Rameno na zeď Odkaz na web výrobce: https://meraki.cisco.com/products/security-cameras/mv32

Parametry produktu Cisco Meraki MV32 Indoor Varifocal Dome Camera

  • Název: Cisco Meraki MV32 Indoor Varifocal Dome Camera
  • Cena: 34443 Kč
  • Výrobce: CISCO
  • EAN:
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Cisco Meraki MV32 Indoor Varifocal Dome Camera CISCO

Cisco Meraki MV32 Indoor Varifocal Dome Camera

Podobné produkty

Další produkty od výrobce

Zobrazit všechny produkty od výrobce