Cisco Meraki Z3C Cloud Managed Teleworker Gateway CISCO

Cisco Meraki Z3C Cloud Managed Teleworker Gateway

18 159 Kč

Cisco Meraki Z3C Cloud Managed Teleworker Gateway od originálního výrobce CISCO - tento produkt dodáváme s unikátní slevou za 19409.00 CZK. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Stačí naplnit košík zbožím nad tisícovku a dopravu NEPLATÍTE. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

SKU: 
Do obchodu

Popis

Značka:

No tak tohle je gól: Cisco Meraki Z3C Cloud Managed Teleworker Gateway od známého výrobce CISCO - tento produkt máte za pár kliknutí ve slevové akci za 19409 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. No a to se jednoduše vyplatí.
Cisco Meraki Z3C Cloud Managed Teleworker Gateway TECHNICKÉ PARAMETRY: Hardware *802.11ac Wave 2 WiFi pro rychlé a spolehlivé připojení *1 x integrovaný CAT 3 LTE Cellular Modem *4 kabelové porty s jedním portem napájeným PoE, ideální pro telefony *1 GbE WAN port, 4 GbE LAN porty *Failover 3G/4G přes USB modem *Úhledný nízkoprofilový design s volitelným stojanem na stůl Bezdrátové *Dual-band 802.11ac Wave 2 *2×2 MU-MIMO, datová rychlost až 1,3 Gbps *Podporuje až 4 SSID Teleworker gateway služby *Stateful firewall odděluje firemní a osobní provoz *Rozšiřte VoIP telefony o WAN *Podpora 802.1x pro ověřování pomocí kabelového portu *Auto VPN™ s automatickou konfigurací VPN mezi jednotlivými servery *Získejte přístup k firemní centrále prostřednictvím sítě VPN mezi servery Cloudová centralizovaná správa *Spravováno centrálně přes web *Klasifikuje aplikace, uživatele a zařízení *Nasazení s vlastním dotováním bez doteku Odkaz na web výrobce: https://meraki.cisco.com/products/appliances/z3c#technology

Parametry produktu Cisco Meraki Z3C Cloud Managed Teleworker Gateway

  • Název: Cisco Meraki Z3C Cloud Managed Teleworker Gateway
  • Cena: 19409 Kč
  • Výrobce: CISCO
  • EAN:
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Cisco Meraki Z3C Cloud Managed Teleworker Gateway CISCO

Cisco Meraki Z3C Cloud Managed Teleworker Gateway

Podobné produkty

Další produkty od výrobce

Zobrazit všechny produkty od výrobce