Cisco SFP-10G-LR=  (10GBASE-LR SFP Module) CISCO

Cisco SFP-10G-LR= (10GBASE-LR SFP Module)

Dostupnost:
75 764 Kč
vč. DPH
Do obchodu »
home
Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 1.500 Kč

sync
Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up
Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart
Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Právě je za dobrou cenu Cisco SFP-10G-LR= (10GBASE-LR SFP Module) s jakostní značkou CISCO - tento produkt koupíte za výhodnou cenu 60205 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Už se těšíte na svoji objednávku?
The Cisco 10GBASE-LR Module supports a link length of 10 kilometers on standard single-mode fiber (SMF, G.652).

Parametry produktu Cisco SFP-10G-LR= (10GBASE-LR SFP Module)

  • Název: Cisco SFP-10G-LR= (10GBASE-LR SFP Module)
  • Cena: 60205 Kč
  • Výrobce: CISCO
  • EAN:

Podobné produkty

Cisco SFP-10G-LR= (10GBASE-LR SFP Module)

Další produkty od výrobce

CISCO

Cisco SFP-10G-LR= (10GBASE-LR SFP Module) od značky CISCO - toto zboží si můžete objednat v neopakovatelné akci za 60205.00 CZK. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Prohlédněte si všechny produkty od přední značky .

Možnosti dopravy a platby