Cisco SFP-10G-LR-S= CISCO

Cisco SFP-10G-LR-S=

Dostupnost:
40 925 Kč
vč. DPH
Do obchodu »
home
Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 1.500 Kč

sync
Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up
Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart
Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Vaše možnosti obohacující Cisco SFP-10G-LR-S= od značky CISCO - toto zboží si můžete koupit výhodně za 32521 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Stačí naplnit košík zbožím nad tisícovku a dopravu NEPLATÍTE. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.
Modul Cisco SFP-10G-LR-S Moduly Cisco 10GBASE SFP+ vám poskytují širokou škálu možností připojení 10 Gigabit Ethernet pro datová centra a přenosové aplikace pro poskytovatele služeb. Modul Cisco 10GBASE-LR podporuje délku spojení 10 kilometrů na standardním vláknu s jedním modem (SMF) (G.652). SFP-10G-LR-S nepodporuje FCoE.

Parametry produktu Cisco SFP-10G-LR-S=

  • Název: Cisco SFP-10G-LR-S=
  • Cena: 32521 Kč
  • Výrobce: CISCO
  • EAN: 882658782497

Podobné produkty

Cisco SFP-10G-LR-S=

Další produkty od výrobce

CISCO

Cisco SFP-10G-LR-S= s jakostní značkou CISCO - tento hit snadno najdete s extra slevou za 32521.00 CZK. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Prohlédněte si všechny produkty od přední značky .

Možnosti dopravy a platby