D-Link 4-Port Hi-speed USB 2.0 Hub D-LINK

D-Link 4-Port Hi-speed USB 2.0 Hub

548 Kč

Radost přinášející D-Link 4-Port Hi-speed USB 2.0 Hub s proslulou značkou D-LINK - tento hit můžete získat při likvidaci skladu za nepřekonatelných 548.00 CZK. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 790069243905
Do obchodu

Popis

D-LINK

Produkt osvědčený zákazníky, D-Link 4-Port Hi-speed USB 2.0 Hub od top značky D-LINK - tento artikl doporučujeme ve slevové akci za 548 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Udělejte si radost.

Pomocí tohoto USB rozbočovače si můžete svoje PC nebo Mac rychle a bez problémů rozšířit o 4 USB rozhraní. Každý port odpovídá USB standardu 2.0 a poskytuje tak rychlost přenosu dat až 480 Mbit, to je 40krát rychleji než u běžného USB standardu 1.1. Rozbočovače poskytují všechny přednosti USB: všechna připojená zařízení jsou prostřednictvím rozbočovače přímo rozeznána, bez náročné a komplikované instalace, jednoduše pravé Plug and Play. Zjednoduší se zejména práce s periferními zařízeními, jako je skener a tiskárna, která odpovídají standardu USB 2.0. Ty tam jsou doby, kdy bylo třeba pohodlí spojené s použitím USB zaplatit ztrátou rychlosti. Také pro spojení s USB zařízeními USB standardu 1.1 je DUB-H4 bez problémů použitelný. Reguluje přenos dat, takže rychlost lze optimalizovat i ve "starším" USB standardu. Rozbočovač má 4 downstream porty typu A pro připojení USB periferních zařízení nebo dalších USB rozbočovačů a jeden USB upstream port typu B pro připojení k počítači. Kaskádováním více rozbočovačů lze připojit až 127 USB zařízení (skenerů, kamer atd.). Rozsáhlá diagnostika prostřednictvím LED indikátorů udává stále stav portu.

* Vysokorychlostní přenos dat 480 Mbit
* Odpovídá specifikacím pro USB 2.0 a USB 1.1
* Kompatibilní směrem dolů s USB 1.1
* 4 USB porty typu A pro downstream, 1x USB port typu B
* UPodpora Plug and Play - možnost připojení a odpojení zařízení, aniž by počítač musel být nově startován
* Možné připojení k Mac a PC Mac OS X 10.1 a vyšší, Microsoft Windows XP, Me, 2000, 98 SE

Dodává se s USB (A-B) kabelem 1,8m a napájecím adaptérem 5V/3A.

Parametry produktu D-Link 4-Port Hi-speed USB 2.0 Hub

  • Název: D-Link 4-Port Hi-speed USB 2.0 Hub
  • Cena: 548 Kč
  • Výrobce: D-LINK
  • EAN: 790069243905
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce