ESET NOD32 Antivirus 1 PC/1 rok - krabicová verze ESET

ESET NOD32 Antivirus 1 PC/1 rok - krabicová verze

1209 Kč

Kvalitní ESET NOD32 Antivirus 1 PC/1 rok - krabicová verze od značky ESET - toto zboží si můžete nechat poslat s neuvěřitelnou slevou za 1209.00 CZK. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč bez daně a víc! Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: 8588003973191
Do obchodu

Popis

ESET

Exkluzivní ESET NOD32 Antivirus 1 PC/1 rok - krabicová verze od značky ESET - tento hit seženete levně za 1209 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1000 Kč bez daně. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

ESET NOD32 Antivirus
Při každodenní aktivitě na počítači, která může zahrnovat i náročné operace typu návrhu grafiky nebo hraní počítačových her, není žádoucí, aby docházelo ke zpomalení počítače díky činnosti antivirového řešení. ESET NOD32 Antivirus byl navržen s ohledem na nízké zatížení systémových prostředků, díky kterým má počítač vždy dostatek výkonu.

ESET NOD32 Antivirus nabízí maximální ochranu již v základním nastavení po instalaci. O potenciálních bezpečnostních rizicích jste informováni ihned na hlavní obrazovce programu. Uživatelské rozhraní je navrženo s ohledem na přehlednost a rychlou orientaci v ovládání. Bezpečnostní profil navíc můžete doladit ve více než 150 nabídkách, tak, aby co nejlépe vyhovovaly vašim potřebám.

Udržujte bezpečnou vzdálenost před hrozbami na internetu
Užijte si bezpečnější prohlížení internetu i ostatní aktivity na počítači s pomocí ověřené detekční technologie. ESET Smart Security eliminuje všechny typy hrozeb, od virů, přes červy, phishing a rootkity až po spyware. Hesla a údaje o kreditních kartách a bankovnictví ochrání modul Anti-Phishing. Zabudovaný antivirus odhalí i hrozby, které běžné detekci unikají – technologie Exploit Blocker takovým útokům zabrání.

Využijte plný výkon počítače
Díky nízkým systémovým nárokům můžete v pohodě pracovat, prohlížet internet nebo hrát počítačové hry bez rušivých informačních oken.

Jednoduchá instalace a nastavení
ESET NOD32 Antivirus nabízí maximální ochranu již v základním nastavení po instalaci. O potenciálních bezpečnostních rizicích jste informováni ihned na hlavní obrazovce programu. Uživatelské rozhraní je navrženo s ohledem na přehlednost a rychlou orientaci v položkách. Bezpečnostní profil navíc můžete doladit ve více než 150 nabídkách, tak, aby co nejlépe vyhovovaly vašim potřebám.

Ochrana sociálních sítí
Pomocí aplikace ESET Social Media Scanner si můžete vylepšit zabezpečení profilů na Facebooku a Twitteru. Aplikace vás informuje, jaké informace jsou veřejné pro všechny a poradí, jak zvýšit bezpečnost na sociálních sítích. Na Facebooku chrání nejen vaši timeline, zprávy a příspěvky, ale také timeline vašich přátel. Podobně na Twitteru má pod kontrolou profil a posty těch, co vás sledují.

Technologie, které pracují za vás
Exploit Blocker (VYLEPŠENO)
• Silná ochrana zablokuje útoky na prohlížeče, čtečky dokumentů, poštovní klienty. Nově chrání proti zneužití chyb v Javě.

Pokročilá kontrola paměti
• Další vrstva ochrany před šifrovanými hrozbami. Kontroluje přímo systémovou paměť.

Optimalizovaný provoz
• Extrémně malé aktualizační balíčky a skenování s podporou cloudu významně zrychlují kontroly

Parametry produktu ESET NOD32 Antivirus 1 PC/1 rok - krabicová verze

  • Název: ESET NOD32 Antivirus 1 PC/1 rok - krabicová verze
  • Cena: 1209 Kč
  • Výrobce: ESET
  • EAN: 8588003973191
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce