FO patchkabel DUPLEX SC/APC - SC 9/125 SM 10m

FO patchkabel DUPLEX SC/APC - SC 9/125 SM 10m, OS2

562 Kč

Výjimečné zboží, FO patchkabel DUPLEX SC/APC - SC 9/125 SM 10m, OS2 od OEM - tento artikl je v tuhle chvíli za jedinečnou cenu 562.00 CZK. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1000 Kč bez daně. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

OEM

Top produkt, FO patchkabel DUPLEX SC/APC - SC 9/125 SM 10m, OS2 od kvalitní značky OEM - tento produkt dodáváme v jedinečné akci za 562 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Stačí naplnit košík zbožím nad tisícovku a dopravu NEPLATÍTE. Vy tak neplatíte nic navíc!

na kabelu G657A

Parametry produktu FO patchkabel DUPLEX SC/APC - SC 9/125 SM 10m, OS2

  • Název: FO patchkabel DUPLEX SC/APC - SC 9/125 SM 10m, OS2
  • Cena: 562 Kč
  • Výrobce: OEM
  • EAN:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce