Genesis Tin 200 adaptér klávesnice/myši pro PS4/XONE/PS3/SWITCH GENESIS

Genesis Tin 200 adaptér klávesnice/myši pro PS4/XONE/PS3/SWITCH

590 Kč

Genesis Tin 200 adaptér klávesnice/myši pro PS4/XONE/PS3/SWITCH populárního výrobce GENESIS - tento artikl je tady pro vás výhodně za 536.00 CZK. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

SKU: 5901969417678
Do obchodu

Popis

Značka:

Výjimečné zboží, Genesis Tin 200 adaptér klávesnice/myši pro PS4/XONE/PS3/SWITCH s jakostní značkou GENESIS - tento hit můžete získat za jedinečnou cenu 536 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.
KONZOLE? UŽ NEJEN NA GAMEPADU! Genesis Tin 200 je revoluční adaptér, který umožňuje použití myši a klávesnice s konzolemi PS4, PS3, Xbox One a Nintendo Switch. Tento adaptér nejen usnadňuje hru a výrazně zvyšuje herní zážitek, ale umožňuje také hraní herních titulů, které byly dosud nehratelné pomocí gamepadu. Adaptér vystačí jednoduše připojit dle návodu, bez nutnosti instalace jakéhokoliv softwaru, nebo dodatečné konfigurace. MALÝ ADAPTÉR, VELKÉ MOŽNOSTI Genesis Tin 200 je malý adaptér, který poskytuje velké množství možností díky použití myši a klávesnice s konzolemi, což vám usnadní hru a dá náskok před vašimi protivníky. Pomocí adaptéru obdržíte větší množství dostupných kláves, které umožňují nejen preciznější pohyb a zamíření, ale i rychlejší reakci. VÝVOJOVÝ FIRMWARE Trh her a příslušenství související s hrami se neustále vyvíjí, proto adaptér Genesis Tin 200 byl naprojektován s myslí do budoucna. Adaptér umožňuje aktualizaci firmwaru prostřednictvím USB (vyžaduje se počítač). V současnosti jsou klávesy přiřazeny automaticky, ale v budoucnu při pomoci aktualizace firmwaru bude možné nakonfigurovat je ručně podle vlastních preferencí. Adaptér je kompatibilní s většinou zařízení dostupných na trhu *. -* I přes veškeré úsilí nelze zaručit kompatibilitu se všemi zařízeními dostupnými na trhu. V případě jakýchkoliv problémů s manipulací, nebo fungováním adaptéru si prohlédněte záložku "Podpora" na naší webové stránce www.genesis-zone.com.

Parametry produktu Genesis Tin 200 adaptér klávesnice/myši pro PS4/XONE/PS3/SWITCH

  • Název: Genesis Tin 200 adaptér klávesnice/myši pro PS4/XONE/PS3/SWITCH
  • Cena: 536 Kč
  • Výrobce: GENESIS
  • EAN: 5901969417678
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Genesis Tin 200 adaptér klávesnice/myši pro PS4/XONE/PS3/SWITCH GENESIS

Genesis Tin 200 adaptér klávesnice/myši pro PS4/XONE/PS3/SWITCH

Podobné produkty

Další produkty od výrobce

Zobrazit všechny produkty od výrobce