HP 14.1 Business Slim Top Load HP

HP 14.1 Business Slim Top Load

385 Kč

Tradiční bestseller, HP 14.1 Business Slim Top Load s pečetí kvality HP - tento artikl musíte mít v bombastické akci za 385.00 CZK. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 191628882304
Do obchodu

Popis

HP

Jedinečná nabídka, HP 14.1 Business Slim Top Load co bereme od značky HP - tento artikl čeká na vás při časově omezené akci za 385 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

FUNKCE

Zabezpečený zevnitř i zvenku.
Chraňte své osobní údaje před zloději elektronických dat s kapsou RFID, která pomůže ochránit údaje uložené v platebních kartách a pasech. Zamezte manipulaci a přístupu k notebooku díky uzamykatelným1 dvojitým zipům.

Používání bez zamotaných kabelů.
Naložte dovnitř vše potřebné a mějte vše stále přehledně uspořádané – s vyhrazenou přihrádkou na notebook a spoustou zásuvných a zavíracích kapes na všechna příslušenství.

Komfort na prvním místě.
Dejte si tašku přes hrudník, abyste měli volné ruce, nebo ji noste v ruce pomocí dvou rukojetí. Dojíždění a cestování může být skutečně pohodlné, pokud máte tašku, kterou snadno prostrčíte rukojetí a usadíte na většinu kolečkových kufrů.

Rozměry: 380 x 275 x 52 mm

Parametry produktu HP 14.1 Business Slim Top Load

  • Název: HP 14.1 Business Slim Top Load
  • Cena: 385 Kč
  • Výrobce: HP
  • EAN: 191628882304
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce