HP Bluetooth travel mouse HP

HP Bluetooth travel mouse

640 Kč

HP Bluetooth travel mouse od kvalitního výrobce HP - tento hit můžete získat při likvidaci skladu za nepřekonatelných 682.00 CZK. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

SKU: 193808851162
Do obchodu

Popis

Značka:

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází HP Bluetooth travel mouse s pečetí kvality HP - tento hit pořídíte při likvidaci skladu za nepřekonatelných 682 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?
Procházejte dokumenty, tabulky, webové stránky nebo cokoli jiného s kompaktní 5-tlačítkovou bezdrátovou cestovní myší HP Bluetooth, která pracuje prakticky na jakémkoli povrchu, včetně skla, a může dokonce řídit dva počítače najednou. Pomocí softwaru HP Accessory Center upravte čtyři programovatelná tlačítka podle svých preferencí, upravte rychlost kurzoru, ověřte párování a zkontrolujte stav baterie. Pracujte v klidu pomocí tichých tlačítek. Technické parametry *DPI: 1200 DPI výchozí (nastavitelný pomocí softwaru HPAC od 800-3000 dpi) *Typ senzoru: Track-on-glass TOG sensor *Rozměry: 65 x 32 x 101 mm *Hmotnost: 80 g *Připojení: Bluetooth® 5.0 (BTLE Bluetooth® Low Energy) *Životnost baterie: až 24 měsíců na 2 AA bateriích, až 12 měsíců na 1 AA baterii *Počet tlačítek: 5 tlačítek (kliknutí pravým a levým tlačítkem myši, rolování a 2 programovatelná tlačítka)

Parametry produktu HP Bluetooth travel mouse

  • Název: HP Bluetooth travel mouse
  • Cena: 682 Kč
  • Výrobce: HP
  • EAN: 193808851162
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
HP Bluetooth travel mouse HP

HP Bluetooth travel mouse

Podobné produkty

Další produkty od výrobce

Zobrazit všechny produkty od výrobce