Hybridní rozvaděč RNA-02-A51-YXX-X2 ploché dveře TRITON

Hybridní rozvaděč RNA-02-A51-YXX-X2 ploché dveře

3 271 Kč

Hybridní rozvaděč RNA-02-A51-YXX-X2 ploché dveře od výrobce TRITON - tento artikl je v tento okamžik v perfektní akci za 2697.00 CZK. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie:
SKU: 8595105030806
Do obchodu

Popis

Značka:

Ve slevě je Hybridní rozvaděč RNA-02-A51-YXX-X2 ploché dveře originální od labelu TRITON - tento hit naleznete po zlevnění za 2697 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Stačí naplnit košík zbožím nad tisícovku a dopravu NEPLATÍTE. Udělejte si radost.
Hybridní rozvaděč RNA Datový rozvaděč RNA s plochými dveřmi (verze -X2 na konci kódu) byl vyvinut pro instalaci v místech, kde není možno těžit z výhod které přináší standardní model tohoto rozvaděče. Celková hloubka rozvaděče včetně dveří u této modifikace dosahuje pouze 110 mm. Použití plochých dveří přináší některá omezení. Držák keystonů pro osazení datových rozvodů je zde kolmo na plastovou montážní desku a kabely tak více zasahují do prostoru určeného pro instalaci aktivních prvků. Také část určená pro rozvod napájení se liší od základního modelu. *IP20 / IK05 *Rozvaděč se věší přímo na zeď, případně jej lze osadit do připraveného otvoru ve zdi. *Určen k samostatné montáži či v kombinaci s rozvaděčem typu SNA. *Kabelové vstupy na horní, spodní a obou bočních stěnách rozvaděče umožňují jeho spojování do větších sestav s ostatními rozvaděči této řady včetně elektro rozvaděčů typu SNA. *Svařovaný skelet z plechu tloušťky 1 mm v kombinaci s plastem PEHD 8 mm. *Rám rozvaděče a všechny oddělitelné části (boční a zadní kryty, dveře…) jsou pospojeny pomocí propojovacích kabelů, které musí být důkladně připevněny a zasunuty do konektorů po celou dobu užívání rozvaděče. *Na spodní části rozvaděče je umístěn šroub M8 pro připojení pospojení. *Po obvodu rozvaděče jsou připraveny záslepky k vylomení. *Maximální dovolené zatížení rozvaděče 20 kg, dveří 2 kg.

Parametry produktu Hybridní rozvaděč RNA-02-A51-YXX-X2 ploché dveře

  • Název: Hybridní rozvaděč RNA-02-A51-YXX-X2 ploché dveře
  • Cena: 2697 Kč
  • Výrobce: TRITON
  • EAN: 8595105030806
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Hybridní rozvaděč RNA-02-A51-YXX-X2 ploché dveře TRITON

Hybridní rozvaděč RNA-02-A51-YXX-X2 ploché dveře

Podobné produkty

Další produkty od výrobce

Zobrazit všechny produkty od výrobce