iGET SECURITY DP24 - vnitřní siréna napájená baterií + USB

iGET SECURITY DP24 - vnitřní siréna napájená baterií + USB, pro alarm M4

800 Kč

iGET SECURITY DP24 - vnitřní siréna napájená baterií + USB, pro alarm M4 značky IGET - tento produkt nabízíme při likvidaci skladu za nepřekonatelných 800.00 CZK. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc korun. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

SKU: 8594177651391
Do obchodu

Popis

Značka:

Hit poslední doby, iGET SECURITY DP24 - vnitřní siréna napájená baterií + USB, pro alarm M4 co nám dodává IGET - toto zboží si můžete nechat dodat v akci za 800 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.
Bezdrátová vnitřní siréna napájená z baterií 3ks AA nebo z microUSB portu. Určená pro alarm iGET SECURITY M4. Obsahuje baterie na až 18 měsíců provozu, hlasitost 80dB, výběr z několika tónů a nastavení hlasitosti. Ochrana proti sabotáži. Vzdálenost umístění od hlavní jednotky až 200 m. Indikace stavu ve kterém se alarm nachází. Při slabé baterii informuje alarm pomocí aplikace/SMS. Hlavní parametry: - díky vnitřním bateriím 3ks AA není nutný žádný přívod elektrického proudu, - také je možné napájet pomocí microUSB portu, - vnitřní siréna je určena do všech míst kde také požadujeme vyvolat poplach, nejen v místě hlavní jednotky, - hlavní výhodou při použití této sirény je, že sirénu v hlavní jednotce alarmu můžeme vypnout a alarm více uschovat proti poškození, - při poplachu vyvolává nouzový tón o síle 80 dB, zároveň také svítí jasně červené LED diody na siréně, - jednoduché rozšíření základního setu alarmu, - obsahuje ochranu proti sabotáži, - siréna je stabilně napájena z vložených baterií 3ks AA nebo ze síťového adaptéru portem microUSB. Adaptér není součástí balení. Je možné použít obojí, a pokud by došlo k odpojení hlavního napájení je siréna stále aktivní. Specifikace: Provozní teplota: - 10°C ~ +40°C Provozní vlhkost: do 90% (bez kondenzace) Provozní proud: do 0,02 mA Maximální proud: 350 mA Hlasitost sirény: 80dB(30 cm) Baterie: 3x AA Výdrž baterií: až 18 měsíců Napájecí napětí: napájecí adaptér výstup 5V DC 1A (není součástí balení) Dosah signálu k centrální jednotce: až 200 m při přímé viditelnosti Hmotnost sirény: 115g bez baterií, 184g včetně baterií Rozměry sirény (délka x šířka x hloubka): 108 x 86 x 28 mm Více informací na www.iget.eu

Parametry produktu iGET SECURITY DP24 - vnitřní siréna napájená baterií + USB, pro alarm M4

  • Název: iGET SECURITY DP24 - vnitřní siréna napájená baterií + USB, pro alarm M4
  • Cena: 800 Kč
  • Výrobce: IGET
  • EAN: 8594177651391
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
iGET SECURITY DP24 - vnitřní siréna napájená baterií + USB

iGET SECURITY DP24 - vnitřní siréna napájená baterií + USB, pro alarm M4

Podobné produkty

Další produkty od výrobce

Zobrazit všechny produkty od výrobce