JPL X500 BIN Headband

JPL X500 BIN Headband, DECT modulární náhlavní souprava, dvoušní spona přes hlavu k X500 Boom

1462 Kč

Tohle si zamilujete: JPL X500 BIN Headband, DECT modulární náhlavní souprava, dvoušní spona přes hlavu k X500 Boom od oblíbené společnosti GRANDSTREAM - tento produkt dodáváme za bombastickou cenu 1462.00 CZK. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1000 Kč bez DPH. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 5060126966358
Do obchodu

Popis

GRANDSTREAM

V akci je právě teď JPL X500 BIN Headband, DECT modulární náhlavní souprava, dvoušní spona přes hlavu k X500 Boom s trendy značkou GRANDSTREAM - tento produkt koupíte v husté akci za 1462 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc korun. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

JPL X500 BIN Headband je spona na obě uši, po zasunutí modulu X500 Boom do spony vznikne profesionální a pohodlná dvouušní náhlavní souprava. Při propojení obou zařízení se zaktivuje i druhé sluchátko a uživatel není rušen okolím. Náušníky jsou vyrobeny z měkké koženky, která nezpůsobuje otlaky na uších. Náhlavní souprava je uzpůsobena pro co největší uživatelský komfort. Sponu lze velmi snadno upravit dle velikosti hlavy uživatele.

JPL Telecom je renomovaná britská společnost, globální inovátor v oblasti designu a výroby drátových a bezdrátových profesionálních náhlavních souprav.
JPL X500 je prémiové modulární bezdrátové řešení do vytížených kanceláří a call center. JPL X500 je jedinečný modulární spolehlivý DECT systém náhlavní soupravy, který byl navržen tak, aby uživateli umožňoval výběr stylů nošení a poskytoval významné úspory nákladů a delší životnost. JPL X500 lze kupovat po modulech, koupíte si jen to, co potřebujete.

V hlavním modulu JPL X500 získáte to nejdůležitější. DECT X500 základnu, kvalitní širokopásmový reproduktor s mikrofonem potlačujícím okolní hluk X500 Boom a pohodlnou sponu přes hlavu na jedno ucho. Tento modul je určen pro připojení ke stolním telefonům, uživatel se může vzdálit od telefonu a základny do vzdálenosti až 100 m.

X500 Boom sluchátko s mikrofonem lze jednoduše odpojit od spony přes hlavu. Každý operátor tak může mít svou sponu, kterou si na konci směny odpojí a schová si ji. X500 Boom může zůstat položený na základně a nabíjet se. X500 Boom lze nabíjet i mimo základnu přes micro USB konektor. Na X500 Boom se nachází tlačítko pro vyzvednutí hovoru, ovladač hlasitosti hovoru a vypnutí mikrofonu. K jedné základně lze připárovat až 5 X500 Boom sluchátek s mikrofonem.

Parametry produktu JPL X500 BIN Headband, DECT modulární náhlavní souprava, dvoušní spona přes hlavu k X500 Boom

  • Název: JPL X500 BIN Headband, DECT modulární náhlavní souprava, dvoušní spona přes hlavu k X500 Boom
  • Cena: 1462 Kč
  • Výrobce: GRANDSTREAM
  • EAN: 5060126966358
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce