Lenovo Enhanced Performance USB Keyboard Gen II-Czech LENOVO

Lenovo Enhanced Performance USB Keyboard Gen II-Czech

1 372 Kč

Lenovo Enhanced Performance USB Keyboard Gen II-Czech populárního výrobce LENOVO - tento produkt prodáváme s úžasnou cenovkou 1442.00 CZK. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

SKU: 193268226050
Do obchodu

Popis

Značka:

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Lenovo Enhanced Performance USB Keyboard Gen II-Czech od populárního výrobce LENOVO - tento produkt máte za pár kliknutí v sezónní slevě za 1442 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Vy tak neplatíte nic navíc!
Zvyšte produktivitu pomocí klávesnice Lenovo Enhanced Performance USB Keyboard Gen II. Tato klávesnice v plné velikosti je vybavena 3zónovým rozložením s vyhrazenou numerickou klávesnicí a speciálními klávesami. K dispozici je 7 programovatelných kláves s výchozími i přizpůsobitelnými funkcemi, které se automaticky přepnou na definované úlohy specifické pro aplikaci. Speciální multimediální klávesy umožňují přístup k vašim audio-video potřebám jediným kliknutím. K dispozici jsou 2 porty USB passsthrough, 1 x USB 3.0 a 1 x USB 2.0, pro snadné připojení periferií. S kabelovým připojením můžete mít spolehlivou klávesnici bez nutnosti baterií. TECHNICKÉ PARAMETRY *Rozložení klávesnice: Česká *Barva: Černá *Typ připojení: Kabel Y (USB 2.0 a USB 3.0) *Délka kabelu: 1,5 m *Hmotnost: 1,02 kg *Klávesová zkratky: 7 klávesových zkratek *Porty: 1 x USB 3.0, 1 x USB 2.0 *Rozměry (VxŠxH): 36 x 447 x 200 mm OBSAH BALENÍ *Lenovo Enhanced Performance USB Keyboard Gen II *Opěrka rukou *Záruční list *Jazyková karta

Parametry produktu Lenovo Enhanced Performance USB Keyboard Gen II-Czech

  • Název: Lenovo Enhanced Performance USB Keyboard Gen II-Czech
  • Cena: 1442 Kč
  • Výrobce: LENOVO
  • EAN: 193268226050
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Lenovo Enhanced Performance USB Keyboard Gen II-Czech LENOVO

Lenovo Enhanced Performance USB Keyboard Gen II-Czech

Podobné produkty

Další produkty od výrobce

Zobrazit všechny produkty od výrobce