Nástěnný rozvaděč Dvoudílný 9U (š)600x(h)615 TRITON

Nástěnný rozvaděč Dvoudílný 9U (š)600x(h)615

4083 Kč

V akci je právě teď Nástěnný rozvaděč Dvoudílný 9U (š)600x(h)615 od kvalitní značky TRITON - toto zboží si můžete objednat ve slevové akci za 4083.00 CZK. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 8595105029367
Do obchodu

Popis

TRITON

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Nástěnný rozvaděč Dvoudílný 9U (š)600x(h)615 s pečetí kvality TRITON - tento produkt dodáváme při likvidaci skladu za nepřekonatelných 4083 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Nástěnný rozvaděč RBA – dělený
RBA-09-AD6-CAX-A1

Upozornění: Pokud zboží převezmete od přepravce bez výhrady, není možná jakákoliv pozdější reklamace z důvodu fyzického poškození zboží.

UPOZORNĚNÍ: Obrázky jsou pouze ilustrační!

Dvoudílný rozvaděč RBA je velmi úspěšnou verzí nástěnných rozvaděčů. Otvíratelné části rozvaděče umožňují snadný přístup k instalovaným zařízením.
Rozvaděč má robustní svařovanou konstrukci. Vysoká kvalita zpracování a nejnovější technologie zajišťují skvělý vzhled rozvaděče.
Dveře rozvaděče jsou standardně celoskleněné, ale na přání mohou být i celoplechové anebo s perforací.
Vlastní systém pantů umožňuje otvírání dveří pod úhlem téměř 180°. Dveře lze snadno demontovat

Snadný přístup
Otvíratelné části rozvaděče umožňují snadný vstup do zadní části rozvaděče. Po odemčení spojovacích zámků lehce odklopíte přední část rozvaděče. Všechny části jsou vzájemně propojeny a uzemněny.

Zámky
Ve standardním provedení má zámek dveří i odklopné části stejný klíč.

Nastavitelné vertikální lišty
Jeden pár 19“ vertikálních lišt je plynule nastavitelný v libovolné hloubce rozvaděče. To usnadňuje montáž zařízení i organizaci propojovacích kabelů.

Vylamovací záslepky
V horní, spodní a zadní části rozvaděče jsou připraveny kabelové vstupy kryté vylamovacími záslepkami. Součástí příbalu je plastový rámeček a záslepka s kartáčovým těsněním pro utěsnění vstupu proti prachu.

Ventilace
RBA typ A6, má šest vylamovacích záslepek pro montáž chladících jednotek RAx-CH-X2x-X1, nebo ventilátorů RAX-CH-X07-X9 (až tři v horní a tři ve spodní části rozvaděče). Rozvaděč RBA nyní umožňuje instalaci zařízení, kterou dříve v nástěnných rozvaděčích nebylo možné uchladit a bylo nutné je instalovat do stojanových rozvaděčů.

Příbaly
• Klíč - přední dveře 2x
• Vrut 6x50 4x
• Podložka 6,6 4x
• Hmoždinka 10 4x
• Plovoucí matice M6 8x
• Protiprachová záslepka 1x

Materiál
• Bezpečnostní kalené sklo tl. 4 mm
• Ocelový plech

Parametry produktu Nástěnný rozvaděč Dvoudílný 9U (š)600x(h)615

  • Název: Nástěnný rozvaděč Dvoudílný 9U (š)600x(h)615
  • Cena: 4083 Kč
  • Výrobce: TRITON
  • EAN: 8595105029367
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce