Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 0

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 0,5m OM4

253 Kč

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 0,5m OM4 od top výrobce OEM - tento produkt posíláme extra výhodně za 258.00 CZK. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

SKU: 8595589809295
Do obchodu

Popis

Značka:

Jakostní Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 0,5m OM4 od top značky OEM - tento produkt obchodujeme s VIP slevou pro každého za 258 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM OM4 Vlastnosti * Délka kabelu: 0,5m Typ konektorů * Konektor 1: LC Male * Konektor 2: LC Male Záruka: 24 měsíců

Parametry produktu Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 0,5m OM4

  • Název: Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 0,5m OM4
  • Cena: 258 Kč
  • Výrobce: OEM
  • EAN: 8595589809295
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 0

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 0,5m OM4

Podobné produkty

Další produkty od výrobce

Zobrazit všechny produkty od výrobce