Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 11m OM3 OEM

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 11m OM3

398 Kč

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 11m OM3 od top značky OEM - tento artikl pořizujte za skvělou cenu 376.00 CZK. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

SKU: 
Do obchodu

Popis

Značka:

Prvotřídní Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 11m OM3 populárního výrobce OEM - tento artikl se na vás těší za perfektní cenu 376 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM OM3. Typ kabelu: Optický patch kabel Konektor A: LC Duplex Konektor B: LC Duplex Jádro/Plášť: 50/125µm Multimode Rychlost sítě: 10Gbps/40Gbps/100Gbps Délka: 11 m

Parametry produktu Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 11m OM3

  • Název: Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 11m OM3
  • Cena: 376 Kč
  • Výrobce: OEM
  • EAN:
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 11m OM3 OEM

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 11m OM3

Podobné produkty

Další produkty od výrobce

Zobrazit všechny produkty od výrobce