Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 18m OM3 OEM

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 18m OM3

618 Kč

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 18m OM3 s osvědčenou značkou OEM - tento artikl je tady pro vás v bombastické akci za 586.00 CZK. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

SKU: 
Do obchodu

Popis

Značka:

Velmi žádaný produkt, Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 18m OM3 co bereme od značky OEM - tento produkt máte za pár kliknutí s neuvěřitelnou slevou za 586 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1000 Kč, neplatíte poštovné. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM OM3. Typ kabelu: Optický patch kabel Konektor A: LC Duplex Konektor B: LC Duplex Jádro/Plášť: 50/125µm Multimode Rychlost sítě: 10Gbps/40Gbps/100Gbps Délka: 18 m

Parametry produktu Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 18m OM3

  • Název: Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 18m OM3
  • Cena: 586 Kč
  • Výrobce: OEM
  • EAN:
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 18m OM3 OEM

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 18m OM3

Podobné produkty

Další produkty od výrobce

Zobrazit všechny produkty od výrobce