Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 5m OM3 OEM

Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 5m OM3

253 Kč

V akci je Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 5m OM3 od oblíbeného výrobce OEM - tento produkt koupíte při časově omezené akci za 253.00 CZK. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun bez daně. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: 8595589813537
Do obchodu

Popis

OEM

V akci je pouze tady Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 5m OM3 co bereme od značky OEM - tento produkt máte za pár kliknutí s neuvěřitelnou slevou za 253 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1000 Kč bez daně. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

LC-SC Optický patch cord 50/125 5m OM3 DUPLEX 2x2,8mm
LSZH Plášť (LS0H)

Parametry produktu Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 5m OM3

  • Název: Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 5m OM3
  • Cena: 253 Kč
  • Výrobce: OEM
  • EAN: 8595589813537
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce