Optický patchkabel duplex LC-LC 62

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 35m, OM1

1 179 Kč

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 35m, OM1 od populárního výrobce OEM - toto zboží si můžete nechat poslat extra výhodně za 1151.00 CZK. Vybírejte to nejlepší u nás. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

SKU: 
Do obchodu

Popis

Značka:

Vynikající Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 35m, OM1 s pečetí kvality OEM - toto zboží si můžete zakoupit v bombastické akci za 1151 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.
Optický patch cord duplex LC-LC 62,5/125 um MM 35m

Parametry produktu Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 35m, OM1

  • Název: Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 35m, OM1
  • Cena: 1151 Kč
  • Výrobce: OEM
  • EAN:
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Optický patchkabel duplex LC-LC 62

Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 35m, OM1

Podobné produkty

Další produkty od výrobce

Zobrazit všechny produkty od výrobce