Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,2m, OM2

209 Kč

Trhem osvědčený produkt, Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,2m, OM2 s pečetí kvality OEM - tento hit naleznete za jedinečnou cenu 209.00 CZK. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč bez DPH. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: 8595589811519
Do obchodu

Popis

OEM

Vynikající Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,2m, OM2 od předního výrobce OEM - tento produkt máte na dosah ruky při časově omezené akci za 209 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Optický propojovací kabel duplexní, LC-SC 50/125 um, délka 2m

Parametry produktu Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,2m, OM2

  • Název: Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,2m, OM2
  • Cena: 209 Kč
  • Výrobce: OEM
  • EAN: 8595589811519
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce