Optický patchkabel duplex SC-SC 62

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,7m, OM1

369 Kč

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,7m, OM1 od oblíbeného výrobce OEM - tento artikl je v tento okamžik s extra slevou za 379.00 CZK. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1000 Kč, neplatíte poštovné. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

SKU: 8595589812240
Do obchodu

Popis

Značka:

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,7m, OM1 od společnosti OEM - tento artikl doporučujeme po slevě za 379 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?
Vlastnosti * Délka kabelu: 7 m Typ konektorů * Konektor 1: SC Male * Konektor 2: SC Male Záruka: 24 měsíců

Parametry produktu Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,7m, OM1

  • Název: Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,7m, OM1
  • Cena: 379 Kč
  • Výrobce: OEM
  • EAN: 8595589812240
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Optický patchkabel duplex SC-SC 62

Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,7m, OM1

Podobné produkty

Další produkty od výrobce

Zobrazit všechny produkty od výrobce