Optický patchkabel duplexní

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 15m, OS2

Dostupnost:
339 Kč
vč. DPH
Do obchodu »
home
Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 1.500 Kč

sync
Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up
Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart
Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Limitovaná edice produktu Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 15m, OS2 od oblíbené společnosti OEM - toto zboží si můžete nechat poslat po slevě za 357 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.
Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 15m, OS2

Parametry produktu Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 15m, OS2

  • Název: Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 15m, OS2
  • Cena: 357 Kč
  • Výrobce: OEM
  • EAN:

Podobné produkty

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 15m, OS2

Najdete v kategorii: ,

Další produkty od výrobce

OEM

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 15m, OS2 od top značky OEM - tento produkt doručujeme za téměř velkoobchodní cenu 357.00 CZK. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Prohlédněte si všechny produkty od přední značky .

Možnosti dopravy a platby