Optický patchkabel duplexní

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 40m, OS2

893 Kč

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 40m, OS2 od populárního výrobce OEM - toto zboží si můžete objednat extra levně za 956.00 CZK. Počet kusů na zákazníka může být omezen. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Přejeme vám příjemné nakupování.

SKU: 8595589102877
Do obchodu

Popis

Značka:

Exkluzivní Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 40m, OS2 co odebíráme od výrobce OEM - tento artikl musíte mít za úžasnou cenu 956 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 40m, OS2, G657A

Parametry produktu Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 40m, OS2

  • Název: Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 40m, OS2
  • Cena: 956 Kč
  • Výrobce: OEM
  • EAN: 8595589102877
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Optický patchkabel duplexní

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 40m, OS2

Podobné produkty

Další produkty od výrobce

Zobrazit všechny produkty od výrobce