Patchcord FO duplex LC-SC/APC  9/125um SM

Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 10m

Dostupnost:
245 Kč
vč. DPH
Do obchodu »
home
Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 1.500 Kč

sync
Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up
Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart
Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

V akci je Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 10m s jakostní značkou OEM - tento artikl musíte mít v husté akci za 464 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?
Optický patch kabel FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM. Typ kabelu: Optický patch kabel Konektor A: LC Duplex Konektor B: SC/APC Duplex Jádro/Plášť: 9/125µm Singlemode Délka: 10 m

Parametry produktu Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 10m

  • Název: Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 10m
  • Cena: 464 Kč
  • Výrobce: OEM
  • EAN: 8595589814534

Podobné produkty

Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 10m

Najdete v kategorii: ,

Další produkty od výrobce

OEM

Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 10m pocházející od značky OEM - tento produkt posíláme s úžasnou cenovkou 464.00 CZK. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Prohlédněte si všechny produkty od přední značky .

Možnosti dopravy a platby