SOLARIX patch kabel CAT5E SFTP PVC 10m zelený SOLARIX

SOLARIX patch kabel CAT5E SFTP PVC 10m zelený

196 Kč

Kvalitní SOLARIX patch kabel CAT5E SFTP PVC 10m zelený s proslulou značkou SOLARIX - tento produkt máte po jednoduché objednávce v časové omezené slevě za 196.00 CZK. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 763474139149
Do obchodu

Popis

SOLARIX

Dnes jsme vybrali: SOLARIX patch kabel CAT5E SFTP PVC 10m zelený se známou značkou SOLARIX - tento artikl je v tuhle chvíli za bombastickou cenu 196 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Patch kabel CAT5E SFTP PVC 10m zelený

PŘEHLED
Systém strukturované kabeláže Solarix – CAT5E nabízí kvalitní patch kabely, které se vyznačují výbornými přenosovými vlastnostmi, spolehlivostí a dlouhou životností i při zvýšeném namáhání. Patch kabely jsou vyrobeny s tzv. litou ochranou, která zajišťuje pevné přilnutí konektoru k ochraně a také snižuje hodnoty přeslechu mezi jednotlivými páry v konektoru. Tato ochrana má speciální tenký design, který zaručuje, že lze tyto patch kabely použít v jakémkoliv patch panelu nebo aktivním prvku, a to i u zařízení s velkou hustotou portů RJ45. K výrobě patch kabelů jsou použity kvalitní konektory na licnu s krytím kontaktů 50 µ zlata; velikost vodičů (lanka) je AWG 26. Patch kabely jsou nabízeny ve všech standardních délkách, v několika barvách a s několika typy ochrany (s tzv. snag-proof ochranou nebo bez ní). V případě stíněných patch kabelů je zajištěno dvojité stínění, kdy je každý pár v kabelu samostatně stíněn aluminiovou fólií a kolem všech čtyř párů v kabelu je pro lepší stínění veden ještě oplet. Všechny patch kabely produktové skupiny Solarix – CAT5E jsou důkladně testovány a bez problému splňují požadavky mezinárodních standardů pro CAT5E.

SPECIFIKACE
Kategorie
* CAT5E

Podporované protokoly
* 1000BaseT

Délka
* 10 m

Barva
* zelená

Stínění
* ano, dvojité SFTP

Vodič
* AWG 26

Izolace
* polyethylen

Plášť
* PVC

Typ konektorů
* RJ45/RJ45

Typ ochrany
* litá, snag-proof

Skladovací teplota
* -20°C až 60°C

Provozní teplota
* -20°C až 60°C

Max. provozní vlhkost
* 93%

Parametry produktu SOLARIX patch kabel CAT5E SFTP PVC 10m zelený

  • Název: SOLARIX patch kabel CAT5E SFTP PVC 10m zelený
  • Cena: 196 Kč
  • Výrobce: SOLARIX
  • EAN: 763474139149
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce