SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 2m žlutý SOLARIX

SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 2m žlutý

109 Kč

Hit z katalogu: SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 2m žlutý od značky SOLARIX - tento produkt prodáváme téměř zdarma za 109.00 CZK. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Jakmile se vám zalíbí zboží nad 1000 Kč bez daně, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 28740209
Do obchodu

Popis

SOLARIX

Produkt osvědčený zákazníky, SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 2m žlutý od známé značky SOLARIX - tento hit naleznete v husté akci za 109 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč bez daně a víc! Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Patch kabel CAT6 SFTP PVC 2m žlutý

PŘEHLED
Patch kabely v produktové skupině Solarix – CAT6 se vyznačují vysokou spolehlivostí a vynikající funkčností, a to i při zvýšené zátěži nebo použití v náročnějších podmínkách. Způsob výroby je u těchto patch kabelů přizpůsoben zvýšeným požadavkům na přenosové vlastnosti CAT6. Díky výborným parametrům splňují tyto patch kabely všechny požadavky definované v nejnovějších mezinárodních standardech TIA/EIA 568, EN 50173 a ISO 11801. Patch kabely jsou vyrobeny s tzv. litou ochranou, která zajišťuje pevné přilnutí konektoru k ochraně a také snižuje hodnoty přeslechu mezi jednotlivými páry v konektoru. Tato ochrana má speciální tenký design, který zaručuje, že lze tyto patch kabely použít v jakémkoliv patch panelu nebo aktivním prvku, a to i u zařízení s velkou hustotou portů RJ45. K výrobě patch kabelů jsou použity kvalitní konektory na licnu s krytím kontaktů 50 µ zlata; velikost vodičů (lanka) je AWG 26. Patch kabely jsou nabízeny ve všech standardních délkách, v několika barvách a s několika typy ochrany (s tzv. snag-proof ochranou nebo bez ní). V případě stíněných patch kabelů je zajištěno dvojité stínění, kdy je každý pár v kabelu samostatně stíněn aluminiovou fólií a kolem všech čtyř párů v kabelu je ještě veden oplet. Všechny patch kabely produktové skupiny Solarix – CAT6 jsou důkladně testovány a bez problému splňují požadavky na použití i pro ty nejnáročnější protokoly a aplikace, které se na metalické kabeláži CAT6 provozují.

SPECIFIKACE
Kategorie
* CAT6

Podporované protokoly
* 1000BaseT, 1000BaseTX

Délka
* 2 m

Barva
* žlutá

Stínění
* ano

Vodič
* AWG 26

Izolace
* polyethylen

Plášť
* PVC

Typ konektorů
* RJ45/RJ45

Typ ochrany
* litá, snag-proof

Skladovací teplota
* -20°C až 60°C

Provozní teplota
* -20°C až 60°C

Max. provozní vlhkost
* 93%

Parametry produktu SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 2m žlutý

  • Název: SOLARIX patch kabel CAT6 SFTP PVC 2m žlutý
  • Cena: 109 Kč
  • Výrobce: SOLARIX
  • EAN: 28740209
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce