Store and Charge Go with Portable Trays (USB Compatible) BELKIN

Store and Charge Go with Portable Trays (USB Compatible)

12 634 Kč

Store and Charge Go with Portable Trays (USB Compatible) od známého výrobce BELKIN - tento hit naleznete s úžasnou cenovkou 13511.00 CZK. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

SKU: 745883748471
Do obchodu

Popis

Značka:

Dnes je tady pro vás Store and Charge Go with Portable Trays (USB Compatible) od producenta BELKIN - tento hit pořídíte v perfektní akci za 13511 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.
Belkin STORE AND CHARGE GO WITH BINS AND 10 port USB POWER. Dva odnímatelné a snadno přenositelné zásobníky s 5 oddíly. Kompatibilní s různými typy zařízení a značek. Nabíjí současně 10 zařízení kompatibilních s rozhraním USB. Základní modul se připevňuje ke stěně nebo stolu. Nadproudová ochrana. Dokonalé řešení pro učebny. Snadné přenášení. Multi-dokovací stanice s přenosnými zásobníky v kombinaci s dokovací stanicí RockStar. To je Belkin STORE AND CHARGE GO. Tato stanice je ideálním řešením pro pohodlné uložení a nabíjení více zařízení. Základní modul může být bezpečně a úsporně uložen na stole nebo připevněn na stěně a bezpečně pojme až 10 zařízení. Odnímatelné kontejnery s pěti oddíly usnadňují přepravu. Široká kompatibilita Nabíjejte pohodlně až 10 zařízení kompatibilních s rozhraním USB, zatímco nabíjecí kabely jsou přehledně uloženy v základně. Umístěte do nabíjecí stanice až 10 zařízení - od Chromebooků, notebooků až po tablety. Jedná se o nabíječku, která poskytne energii pro různé zařízení, různých značek, s různými nabíjecími konektory.

Parametry produktu Store and Charge Go with Portable Trays (USB Compatible)

  • Název: Store and Charge Go with Portable Trays (USB Compatible)
  • Cena: 13511 Kč
  • Výrobce: BELKIN
  • EAN: 745883748471
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Store and Charge Go with Portable Trays (USB Compatible) BELKIN

Store and Charge Go with Portable Trays (USB Compatible)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce

Zobrazit všechny produkty od výrobce