Symmetra Redundant Intelligence Module APC

Symmetra Redundant Intelligence Module

24977 Kč

Jasný hit, Symmetra Redundant Intelligence Module s jakostní značkou APC - tento hit naleznete v jedinečné akci za 24977.00 CZK. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč bez DPH. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

APC

Kvalitní Symmetra Redundant Intelligence Module co odebíráme od výrobce APC - tento produkt doručujeme za úžasnou cenu 24977 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč bez DPH a je vaše. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Redundantní inteligentní modul (redundant intelligence module, RIM) je zálohovací verze hlavního inteligentního modulu (main intelligence module, MIM). Zajišťuje redundanci v případě selhání MIM nebo při výměně MIM.

VSTUP
Počet napájecích kabelů: 1

FYZICKÉ
Maximální výška [cm]: 5,7
Maximální šířka [cm]: 21
Maximální hloubka [cm]: 48,9
Čistá hmotnost [kg]: 2,72
Provozní teplota [°C]: 0 - 40

Záruka: 2 roky

Odkaz na web výrobce: https://www.apc.com/shop/cz/cs/products/Redundantn%C3%AD-inteligentn%C3%AD-modul-APC-Symmetra-4-16-kVA/P-SYRIM2

Parametry produktu Symmetra Redundant Intelligence Module

  • Název: Symmetra Redundant Intelligence Module
  • Cena: 24977 Kč
  • Výrobce: APC
  • EAN:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce