TP-Link TL-SG2210P 8xGb 58W POE Smart switch

TP-Link TL-SG2210P 8xGb 58W POE Smart switch,2xSFP

Dostupnost:
3 199 Kč
vč. DPH
Do obchodu »
home
Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 1.500 Kč

sync
Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up
Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart
Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Zákazníky doporučované zboží, TP-Link TL-SG2210P 8xGb 58W POE Smart switch,2xSFP od předního výrobce TP-LINK - tento produkt máte po jednoduché objednávce v úžasné akci za 3170 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.
TP-Link TL-SG2210P 8 Gigabit RJ45, SFP PŘEHLED * 8 PoE portů s celkovým výkonem napájení PoE 53W a užitečné funkce pro správu napájení PoE * Gigabitová ethernetová připojení na všech portech poskytují vysokou rychlost pro přenos dat * Integrovaná strategie zabezpečení včetně 802.1Q VLAN, ACL, zabezpečení portů, funkce Storm control pomáhá zabezpečit oblast LAN * Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP Snooping optimalizují výkon hlasových a video aplikací * Řízené režimy WEB/CLI, SNMP a RMON poskytují bohaté možnosti správy * Inovativní energeticky účinná technologie ušetří až 50 % spotřeby elektrické energie SPECIFIKACE HARDWAROVÉ FUNKCE Standardy a protokoly * IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, * IEEE 802.3ad, IEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, * IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p Rozhraní * 8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports * 2 1000Mbps SFP Slots * (Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX) Síťová media * 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) * 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable * (maximum 100m) * 100BASE-FX: MMF, SMF * 1000BASE-X: MMF, SMF Porty PoE (RJ45) * Standard: 802.3af compliant * PoE Ports: 8 Ports * Power Supply: 58W Fan Quantity * Fanless Rozměry (š*h*v) * 209 x 126 x 26mm Spotřeba * Maximum (PoE on): 63.4W (220V/50Hz) * Maximum (PoE off): 10.4W (220V/50Hz) Napájení * 100~240VAC, 50/60Hz * VÝKON Šířka pásma / Základní deska * 20Gbps Tabulka MAC adres * 8k Vyrovnávací paměť paketů * 512KB Rychlost předávání paketů * 14.9Mpps Jumbo rámec * 9216 Bytes SOFTWAROVÉ FUNKCE L2 Switching Features * IGMP Snooping V1/V2/V3 * 802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups, * containing 4 ports per group) * Spanning Tree STP/RSTP/MSTP * BPDU Filtering/Guard * TC/Root Protect * Loop back detection * 802.3x Flow Control * LLDP(LLDP-MED) Kvalita služeb * Support 802.1p CoS/DSCP priority * Support 4 priority queues * Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR * Port/Flow- based Rate Limiting * Voice VLAN VLAN * Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs) Seznam řízení přístupu * L2~L4 package filtering based on source and destination * MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, * DSCP, protocol and VLAN ID * Time Range Based Zabezpečení * SSH v1/v2 * SSL v2/v3/TLSv1 * Port Security * Broadcast/Multicast/Unknown unicast Storm Control Správa * Web-based GUI and CLI management * SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and * TP-LINK private MIBs * RMON (1, 2, 3, 9 groups) * CPU Monitoring * Port Mirroring * Time Setting: SNTP * Firmware Upgrade: TFTP & Web * System Diagnose: VCT * SYSLOG & Public MIBS JINÉ Certifikace * CE, FCC, RoHS Obsah balení * TL-SG2210P * Power Adapter * Quick Installation Guide * Resource CD * Rubber Feet Systémové požadavky * Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux. Provozní prostředí * Operating Temperature: 0°C~40°C * Storage Temperature: -40°C~70°C * Operating Humidity: 10%~90% non-condensing * Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Parametry produktu TP-Link TL-SG2210P 8xGb 58W POE Smart switch,2xSFP

  • Název: TP-Link TL-SG2210P 8xGb 58W POE Smart switch,2xSFP
  • Cena: 3170 Kč
  • Výrobce: TP-LINK
  • EAN: 6935364022013

Podobné produkty

ZyXEL ATP100

18 592 Kč

TP-Link TL-SG2210P 8xGb 58W POE Smart switch,2xSFP

Další produkty od výrobce

TP-LINK

TP-Link TL-SG2210P 8xGb 58W POE Smart switch,2xSFP s jakostní značkou TP-LINK - tento artikl musíte mít v neopakovatelné akci za 3170.00 CZK. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Prohlédněte si všechny produkty od přední značky .

Možnosti dopravy a platby