XONE - Age of Wonders: Planetfall UBI SOFT

XONE - Age of Wonders: Planetfall

1009 Kč

XONE - Age of Wonders: Planetfall oblíbené značky UBI SOFT - tento produkt obchodujeme v akci za 731.00 CZK. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

SKU: 4020628741501
Do obchodu

Popis

Značka:

No a tohle chcete: XONE - Age of Wonders: Planetfall od oblíbené značky UBI SOFT - tento produkt dodáváme při likvidaci skladu za nepřekonatelných 731 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Záleží nám na tom, abyste ušetřili.
Vynoř se z kosmických temných časů a vybuduj novou budoucnost pro své lidi. Age of Wonders: Planetfall je nová strategická hra od Triumph Studios, vývojářů cenami ověnčené série Age of Wonders, přinášející vzrušující tahový boj a stavění svých předchůdců ve zcela novém sci-fi zasazení. Vybuduj své impérium s jednou ze 6 frakcí, od militantních Vanguardů přes Amazonky jezdící na dinosaurech až po zombie kyborgy Assembly. Procházej příběhovými misemi každé frakce, buduj armády a pěstuj diplomacii a prozkoumej planetární ruiny, kde budeš moci najít další přeživší, zatímco odkryješ historii roztříštěné civilizace. Bojuj, buduj a vyjednávej ve hře pro jednoho hráče, ve skirmishi, nebo proti přátelům ve hře více hráčů. HERNÍ OBSAH: *Taktický tahový sci-fi boj - Vybrus svou strategii v intenzivních tahových soubojích s přizpůsobitelnými jednotkami a zničitelným prostředím. *Objev bohatý sci-fi svět - Která tajemství odhalíš, když začneš pátrat po historii padlého galaktického impéria? Odhal osud Star Union při průzkumu travnaté krajiny, divočiny a přerostlých megaměst. *Střetni se s nepřátelskými frakcemi a odhal dávno ztracené tajemné technologie v opuštěných lokalitách. *Ovládni budoucnost své kolonie s mixem technologického a sociálního vývoje. Vytvoříš ráj na zemi, nebo vojenský pořádek? *Více cest k vítězství - Dosáhni nadvlády prostřednictvím války, diplomacie, nebo hrozbou armageddonu. *Několik herních módů - Propracovaná kampaň pro jednoho hráče a náhodný generátor map pro nekonečnou znovuhratelnost. Vyzkoušej nové herní styly v módu skirmish a hraj multiplayer tak, jak chceš ty - online, v režimu hot seat, či asynchronně.

Parametry produktu XONE - Age of Wonders: Planetfall

  • Název: XONE - Age of Wonders: Planetfall
  • Cena: 731 Kč
  • Výrobce: UBI SOFT
  • EAN: 4020628741501
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
XONE - Age of Wonders: Planetfall UBI SOFT

XONE - Age of Wonders: Planetfall

Podobné produkty

Další produkty od výrobce

Zobrazit všechny produkty od výrobce