XONE - Gods & Monsters Limited Edition UBI SOFT

XONE - Gods & Monsters Limited Edition

1458 Kč

No a tohle chcete: XONE - Gods & Monsters Limited Edition od UBI SOFT - tento artikl je v tento okamžik ve slevové akci za 1458.00 CZK. Vybírejte to nejlepší u nás. Stačí naplnit košík zbožím nad tisícovku a dopravu NEPLATÍTE. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

UBI SOFT

Vaše možnosti obohacující XONE - Gods & Monsters Limited Edition s trendy značkou UBI SOFT - tento produkt posíláme extra výhodně za 1458 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun bez daně. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Tvůrci Assassin's Creed® Odyssey se vracejí s dobrodružným příběhem zapomenutého hrdiny, který má zachránit řecké bohy. Vydejte se na cestu k ostrovu Požehnaných, který ovládly nebezpečná stvoření z řeckých mýtů. Dokažte své legendární hrdinství tím, že porazíte jejich vůdce, Typhóna, nejsmrtelnější stvoření v celé řecké mytologii.

Gods and Monsters je akční adventura zasazená do otevřeného světa plného bitev a misí. Cestujte volně po malebné mytologické zemi a využijte své nadpřirozené schopnosti v boji proti mytologickým bytostem, které však nejsou jediným hrozícím nebezpečím. Čekají na vás složité zkoušky, zrádné kobky a hrdinské skutky. Cesta sama o sobě bude stejně náročná a plná nebezpečí, jako její vyvrcholení, a nakonec se stanete hrdinou, kterým jste se zrodili.

Zachraňte Bohy: Bohové padli za oběť nejsmrtelnějšímu stvoření celé mytologie, Typhónovi. Vydejte se na ostrov Požehnaných a pomozte jim získat zpět ztracenou sílu.
Dosáhněte božské síly: Bohové Olympu vám dali jedinečné schopnosti. Použijte je v boji a při cestování po zemi i nad ní.
Poměř síly s mytologickými nestvůrami: Otestujte své bojové schopnosti proti známým mytologickým nestvůrám jako jsou Gorgony, Hydry a Kyklopové.
Ponořte se do pohádkového světa: Prozkoumejte pohádkově krásný, umělecky nakreslený otevřený svět plný překvapení, která objevíte během své hrdinské cesty.

Parametry produktu XONE - Gods & Monsters Limited Edition

  • Název: XONE - Gods & Monsters Limited Edition
  • Cena: 1458 Kč
  • Výrobce: UBI SOFT
  • EAN:
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce