XONE - PLANTS VS ZOMBIES: BATTLE FOR NEIGHBORVILLE ELECTRONIC ARTS

XONE - PLANTS VS ZOMBIES: BATTLE FOR NEIGHBORVILLE

928 Kč

Udělejte si radost: XONE - PLANTS VS ZOMBIES: BATTLE FOR NEIGHBORVILLE oblíbené značky ELECTRONIC ARTS - toto zboží si můžete opatřit za bombastickou cenu 928.00 CZK. Počet kusů na zákazníka může být omezen. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun bez daně. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: 5030934121743
Do obchodu

Popis

ELECTRONIC ARTS

Oblíbený produkt XONE - PLANTS VS ZOMBIES: BATTLE FOR NEIGHBORVILLE se známou značkou ELECTRONIC ARTS - tento produkt nabízíme v perfektní akci za 928 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Udělejte si radost.

Vítejte v Neighborville, kde jsou všichni šťastní a spokojení. Tedy až na jeden nový šílený spor mezi nemrtvými a flórou. Klasická akce známá z předchozích dílů Plants vs Zombies je zpět se spoustou novinek!

Úprava každé postavy

Nejnovější svár mezi květinami a zombíky nabídne 20 plně upravitelných tříd postav při vydání hry, včetně Team Play třídy pro každou frakci. Využijte unikátní dovednosti každé třídy v šesti PvP módech, například v nové Battle Aréně.

Na okraj Neighborville

Napětí se neustále zvětšuje a rozšiřuje a hra tak nabídne tři regiony s volným pohybem. Dejte s až třemi kamarády dohromady tým a vydejte se do regionů Weirding Woods, Mount Steep a nebo samotného centra Neighborville.

Domácí zahrádka

Užijte si rychlý lokální multiplayer ve split-screenu v každém módu (pouze na PS4 a Xbox One) a bojujte ve volně průchozích regionech. A nebo se vrhněte do gigantických bitev ve 24 hráčích v online multiplayeru.

Parametry produktu XONE - PLANTS VS ZOMBIES: BATTLE FOR NEIGHBORVILLE

  • Název: XONE - PLANTS VS ZOMBIES: BATTLE FOR NEIGHBORVILLE
  • Cena: 928 Kč
  • Výrobce: ELECTRONIC ARTS
  • EAN: 5030934121743
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce