ZyXEL 1000Base-LX SFP SM Transceiver SFP-LX-10-D ZYXEL

ZyXEL 1000Base-LX SFP SM Transceiver SFP-LX-10-D

3488 Kč

Velmi oblíbený produkt ZyXEL 1000Base-LX SFP SM Transceiver SFP-LX-10-D od kvalitního výrobce ZYXEL - tento produkt doručujeme extra výhodně za 3488.00 CZK. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: 4718937510337
Do obchodu

Popis

ZYXEL

Váš oblíbený produkt, ZyXEL 1000Base-LX SFP SM Transceiver SFP-LX-10-D od firmy ZYXEL - tento produkt koupíte s extra slevou za 3488 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Udělejte si radost.

Rodina transceiverů Small Form-factor Pluggable (SFP) od firmy ZyXEL přináší vysoký výkon a flexibilitu. Nabízí plně duplexní ethernetové porty s gigabitovou rychlostí a výměnou za provozu.

*Vlnová délka ( 1310nm )
*Konektor ( LC )
*Přenosová vzdálenost podle specifikace optického kabelu ( 62.5um MMF: 550 m, 50um MMF: 550 m, 9/10um SMF: 10 km)
*Napájecí napětí: 3.15~3.45 V
*Maximální proud: 300mA
*Rozměry (56 (délka)x 13.4 (šířka)x 12.46 (výška) mm)

Parametry produktu ZyXEL 1000Base-LX SFP SM Transceiver SFP-LX-10-D

  • Název: ZyXEL 1000Base-LX SFP SM Transceiver SFP-LX-10-D
  • Cena: 3488 Kč
  • Výrobce: ZYXEL
  • EAN: 4718937510337
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce