Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Gigaset Zdroj k nabíjecí misce pro Gigaset oblíbené značky GIGASET - tento artikl se na vás těší s neuvěřitelnou slevou za 450 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.
Toto napájení je kompatibilní se sluchátky Gigaset, které vyžadují dobíjecí typy baterií „AA“ a „AAA“. Zkontrolujte kompatibilitu na spodní straně nabíječky. Pokud zde najdete výraz „C39280-Z4-C705“, budete moci tento zdroj napájení použít pro nabíječku.

Parametry produktu Gigaset Zdroj k nabíjecí misce pro Gigaset

Jedinečná nabídka, Gigaset DECT A270 Black od originálního výrobce GIGASET - toto zboží si můžete zakoupit v akci za 724 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1000 Kč, neplatíte poštovné. Už se těšíte na svoji objednávku?
Gigaset DECT A270 Black Rozlišení (px): 70 x 8 Typ displeje : Alphanumeric b & w Spojení: Analogový Standardy: DECT ECO DECT: Autom. snížení přenosové kapacity, bezdrátové připojení v pohotovostním režimu, nízká spotřeba energie Pohotovostní doba až do (h): 200 Doba hovoru až do (h): 18 Funkce alarmu: Ano Optická signalizace volání: Osvětlený displej Počet rozšiřitelných sluchátek: 4 Volné interní volání : Ano Počet vyzváněcích tónů: 10 Sluchátka, V x Š x V v mm: 159 x 48 x 30 Sluchátko, hmotnost vč. Accu v g: 114 Základní stanice, H x Š x D v mm: 89 x 89 x 43 Základní stanice, hmotnost v mm: 63 Záruka: 24 měsíců

Parametry produktu Gigaset DECT A270 Black

Vynikající Gigaset Box 100 s jakostní značkou GIGASET - toto zboží si můžete objednat výhodně za 690 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Při objednávce nad 1 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.
Vysoce kvalitní DECT základna až na 6 sluchátek *Samostatná základna *Kompatibilní se sluchátky Gigaset řady C, S a SL Technické údaje Konfigurace: * Připojení 1 externí linky (a/b) * Přihlásit lze až 6 sluchátek (více informací také na www.gigaset.com/compatibility) * Rozšíření vysílacího výkonu s repeaterem Gigaset Rozhraní:a/b (analog), elektrická přípojka (110/230 V) Standardy: DECT, GAP Základna: * Napájení: 230 V plug-in napájecí adaptér * Rozměry: 92 x 120 x 40 mm (V x Š x H) * Hmotnost: zhruba 86 g Obsah dodání 1 x základna Gigaset Box 100 (A) 1 x plug-in napájecí adaptér 1 x telefonní kabel 1 x uživatelská příručka Funkce při používání více sluchátek * Bezplatné interní hovory * 2 hovory zároveň (1 externí a 1 interní mezi dvěma sluchátky) * Přenos telefonního seznamu mezi různými sluchátky Gigaset * Interní hovor na všechna nebo vybraná sluchátka * Přesměrování hovoru na jiné sluchátko s funkcí vytáčení/zpětného volání * Simultánní vyzvánění všech sluchátek u externích hovorů * Pohodlné menu pro snadné ovládání v mnoha jazycích (závisí na použitém sluchátku)

Parametry produktu Gigaset Box 100

Výjimečné zboží, Gigaset DECT DA210 černý od oblíbené značky GIGASET - tento hit můžete získat za téměř velkoobchodní cenu 362 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.
Podrobnosti Pověsitelný na zeď 10 možností rychlého vytáčení Opakování poslední volby Funkční v běžné telefonní i v soukromé podnikové síti. -varianta telefonu je dostupná pouze v Rakousku a Německu proto je k němu dodáván pouze anglický návod

Parametry produktu Gigaset DECT DA210 černý

Jedinečná nabídka, Gigaset A690 IP co bereme od značky GIGASET - tento artikl musíte mít ve výprodejové akci za 1990 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Naplníte-li košík zbožím nad tisícovku, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Vy tak neplatíte nic navíc!
Rozšiřitelný telefonní systém s možností více linek až se 6 sluchátky * Až 6 SIP účtů a 1 připojení k pevné síti * Až 3 hovory zároveň (1 pevná linka + 2 hovory přes internet) * Přiřazení SIP účtů jednotlivým sluchátkům (specificky směr odeslat & přijmout) * Snadná konfigurace internetové telefonie (VoIP) s průvodcem * Vynikající kvalita zvuku HDSPTM s kodekem G.722 * 2“ velký černobílý displej s bílým podsvícením * Telefonní seznam až na 150 jmen a čísel * Doba hovorů až 12 hodin, pohotovostní doba až 180 hodin Telefonování přes IP a pevnou linku Více linek až pro: - 6 sluchátek - 6 SIP čísel (také různých poskytovatelů) - 1 připojení přes pevnou linku (analog) Individuální přiřazení linky podle sluchátka (pro příchozí a odchozí hovory) Snadná instalace a registrace poskytovatele přes seznam pro výběr SIP poskytovatele (PC není potřeba) Připraveno na auto-provisioning Rozšířená nastavení přes webovou konfiguraci Aktualizace firmwaru přímo přes sluchátko (PC není potřeba) Provoz s routery s automatickým přiřazováním IP adresy (DHCP) Kvalita služby: ToS, Diffserv, DSCP Podporované komfortní VoIP funkce: konference, držení/čekání hovoru, přesměrování hovoru Automatický nouzový provoz přes pevnou linku v případě nefunkčního VoIP připojení Kompatibilní s různými aplikacemi Gigaset Celosvětově hovory zdarma mezi telefony A(S)690 IP a Gigaset GO přes Gigaset.net ECO DECT Automatické snížení vysílacího výkonu v závislosti na vzdálenosti mezi sluchátkem a základnou Bez radiace v pohotovostním režimu, i při použití několika sluchátek, podporují-li všechna přihlášená sluchátka ECO DECT Pohodlí – základní telefonování Dosah o Dosah uvnitř: až 50 metrů o Dosah venku: až 300 metrů Provozní doba o Doba hovorů: až 12 hodin o Pohotovostní doba: až 180 hodin Technické údaje: Rozhraní (základna): - 1 PSTN; a/b (analog) - 1 LAN; IP/Ethernet (IEEE 802.3) pro IP telefonii, až 6 telefonních čísel a 2 hovory zároveň Sluchátko o Pohotovostní doba: až 180 hodin o Doba hovorů: až 12 hodin o Baterie: 2x AAA (NiMH), 400 mAh o Doba nabití: 4,5 h v nabíječce o Dosah uvnitř: až 50 metrů o Dosah venku: až 300 metrů o Rozměry displeje: výška: ~34 mm, šířka: ~37 mm o Rozměry V x Š x H / hmotnost (včetně baterií)/Sluchátko: 155 mm x 49 mm x 28 mm / 119 g Základna o Energeticky úsporné střídavé napájení 230 V o Lze připevnit na stěnu o Klávesa paging vepředu na základně o Připojení až pro 6 sluchátek o Hmotnost: zhruba 120 g o Rozměry: 132 x 105 x 46 mm (Š x H x V) Externí nabíječka o Lze připevnit na stěnu o Rozměry V x Š x H / 36 g (bez napájecí jednotky) o Nabíječka: 38 mm x 70 mm x 77 mm / 36 g o Hmotnost: 162 g (včetně napájecí jednotky) Obsah balení o 1x sluchátko (A690HX) o 1x nabíječka sluchátka (včetně napájecí jednotky) o 2x AAA baterie (NiMH), 400 mAh o 1x základna o 1x telefonní šňůra o 1x Ethernetový kabel o 1x napájecí jednotka o 1x leták s rychlým průvodcem (závisí na variantě)

Parametry produktu Gigaset A690 IP

Hit poslední doby, Gigaset DECT DA710 černá co nám vyrábí GIGASET - tento produkt nabízíme výhodně za 1134 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Při objednávce nad 1 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.
Tento pohodlný šňůrový telefon činí z volání potěšení, ať už doma nebo v kanceláři Snadno provádějte a přijímejte hovory s telefonem Gigaset DA710. Až 100 záznamů v telefonním seznamu vám nabízí dostatek místa k uložení kontaktů a 8 kláves přímého vytáčení na 16 čísel vám umožní volat lidem stisknutím jednoho tlačítka. Gigaset DA710 se perfektně hodí pro použití doma i v kanceláři. Sklápěcí alfanumerický displej modelu Gigaset DA710 vám umožní nastavit co nejpohodlnější úhel a kdykoli pro kontrolu zobrazuje čas, datum a dobu trvání hovoru. Pro ještě flexibilnější hovory použijte buď funkci handsfree, nebo přes zástrčku pro náhlavní soupravu připojte kompatibilní náhlavní soupravu (RJ9). Na výběr máte ze 16 melodií a 4 úrovní hlasitosti, které vám ohlašují příchozí hovory. Vyzváněcí tón můžete samozřejmě vždy vypnout, nechcete-li být rušeni, a o příchozích hovorech vás bude informovat vizuální indikace vyzvánění. Dalším přínosem je indikace VIP hovorů, která vám umožňuje určité kontakty označit jako VIP a přiřadit jim unikátní vyzváněcí tón a vizuální indikaci. Gigaset DA710 můžete také nastavit tak, aby jen zvonil, když volá VIP. Potřebujete se rychle spojit s nedávno vytočeným kontaktem? Jednoduše použijte funkci opětovného vytáčení posledního čísla a spojte se až s 5 posledními volanými čísly. Potřebujete-li se vrátit dále do minulosti, telefon ukládá seznam posledních 50 hovorů. Funkce blokování hovorů vám umožní zablokovat určité odchozí hovory, například za nákladný tarif. Univerzální a nekomplikovaný zároveň Díky 4směrné navigační klávese je navigace v menu přístroje Gigaset DA710 velmi přehledná. I nastavení a instalace jdou rychle a snadno. Model je kompatibilní s Pabx a PSTN a umožní vám přímé připojení k pevné síti či použití v rámci interní sítě telefonů ve vaší kanceláři nebo domácnosti. Přístroj Gigaset DA710 lze připevnit na zeď, abyste jej mohli umístit dle přání, a napájen je pomocí telefonního kabelu, takže není zapotřebí další napájení. Gigaset DA710 vám umožní zabránit volajícímu slyšet to, co právě říkáte, stisknutím klávesy ztlumení. Můžete také zvolit melodii, kterou volající uslyší v době, kdy je tato klávesa stisknuta. Gigaset DA710 je kompatibilní s naslouchadly uživatelů se ztrátou sluchu, a tak jim neujde ani jeden decibel. Elektronický zámek klávesnice modelu Gigaset DA710 zabraňuje nedovolenému vytáčení. V případě nouze však funkce alarmu spuštěného po stisknutí jakékoli klávesy například dětem umožní vám zavolat, zatímco je telefon zamknutý. Zadejte požadované číslo a alarm spuštěný po stisknutí jakékoli klávesy jim umožní vás na tomto čísle kontaktovat. Gigaset DA710 je perfektní volbou universálního, snadno ovladatelného, šňůrového telefonu s handsfree, jak pro kancelář, tak pro domov.

Parametry produktu Gigaset DECT DA710 černá

Výjimečné zboží, Gigaset E630 s pečetí kvality GIGASET - tento produkt prodáváme za jedinečnou cenu 2369 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Udělejte si radost.
GIGASET E630 - bezdrátový odolný telefon, který odolává stříkající vodě i prachu. Obsahuje postranní tlačítko pro jednoduché a rychlé ovládání hlasitosti. Typ přístroje: bezdrátový Displej: grafický Podsvícení displeje: ANO Podsvícení klávesnice: ANO Polyfonní zvonění: ANO Dosah signálu - uvnitř budovy (m): 50 Dosah signálu - ve volném prostranství max. (m): 300 Funkce Handsfree: ANO Pohotovostní doba (hod.): 300 hodin, až 14 hodin hovoru, Napájení: AAA Záznamník: NE Počet kontaktů: 200

Parametry produktu Gigaset E630

Kvalitní Gigaset DECT DA611 White od společnosti GIGASET - tento produkt dodáváme ve výprodejové akci za 1134 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.
* Komfortní telefon s funkcí handsfree * Zobrazení hovoru (CLIP) * Telefonní seznam na 100 kontaktů Telefon je napájen přes telefonní linku. Je-li napájení přerušeno (např. kvůli vypnutí telefonního systému přes noc), k opětovnému zprovoznění dojde poté, co se na 5 vteřin zdvihne a poté položí sluchátko). Telefon je navržen tak, aby fungoval v rámci jednoduché telefonní přípojky (hlavní přípojky či telekomunikačního systému). Není možné jej používat jako druhý telefon na více linkách. Funkce * Handsfree hovory * Telefonní seznam na 100 kontaktů s vlastní melodií přiřazenou VIP kontaktům * Programovatelné klávesy rychlé volby pro 10 kontaktů * Opětovné vytáčení posledních 5 čísel * Třířádkový displej, 62 x 20 mm (Š x V) * Zobrazení: data / času, kalendářního týdne / telefonního čísla / jména / VIP / doby trvání hovoru * Zobrazení hovoru s telefonním číslem či jménem (CLIP) * Seznam volajících pro posledních 50 hovorů * Vizuální zobrazení hovoru přes blikající klávesu handsfree * Nastavitelné vyzváněcí melodie: - 10 melodií - 4 úrovní hlasitosti + VYPNUTO * Zvláštní melodie pro VIP hovory * Funkce přímého hovoru: volba telefonního čísla stisknutím jakékoli klávesy * Nastavitelná hlasitost sluchátka (3 úrovně) a režimu handsfree (7 úrovní) * Funkce ztlumení s melodií během čekání * Zákaz hovorů pro 3 předvolby (např. 0900, 0190 atd.) * Kompatibilita s naslouchadly podle ITU-T P.370 (nahrazuje CCITT P37) * Napájení přes telefonní linku * Telefonní seznam a čísla rychlé volby chráněny v případě výpadku napájení Při provozu s PABX * Proces vytáčení: (DTMF), pulsní (DP) * Klávesa vytáčení (programovatelná doba flash) * Programovatelný kód číslovací oblasti (3 možné kódy, jedno či dvě čísla) Technické údaje Rozhraní: a/b (analog) Implementace: Hlavní přípojka / telekomunikační systém Telefon rozměry: 196 x 178 x 61 mm včetně sluchátka Hmotnost: zhruba 495 g Obsah dodání: 1 Gigaset DA611 1 telefonní kabel 1 uživatelská příručka

Parametry produktu Gigaset DECT DA611 White

Velmi oblíbený produkt Gigaset DECT DA310 Black originální od labelu GIGASET - tento hit můžete získat v husté akci za 494 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. No a to se jednoduše vyplatí.
Podrobnosti Standardní šňůrový stolní telefon 4 přímé klávesy pro spojení na jeden dotek 10 kláves rychlé volby pro rychlé vytáčení Oznamování hovorů: 3 melodie a hlasitosti a vypnutí zvonění Opětovné vytáčení posledního čísla Pro provoz Pabx i PSTN Možnost připevnění na stěnu Kompatibilní s naslouchadly Pulsní vytáčení, tónové vytáčení, nastavitelná doba pro fla Délka kabelů (0,35–2 m; 2 m) Snadná instalace & ovládání; snížená komplexita Tlačítko pro vypnutí mikrofonu Standardní šňůrový stolní telefon pro bezproblémové volání Volání a příjem hovorů s telefonem Gigaset DA310 je snadné. Čtyři přímé klávesy vám umožní stisknout jediné tlačítko a spojit se s kontaktem vaší volby. Užijte si pohodlí dalších 10 tlačítek rychlé volby, které dovolují další rychlé možnosti spojení. Gigaset DA310 vám dává volbu 3 melodií a úrovní hlasitosti, které vám oznamují příchozí hovory. Pokud naopak chcete trochu klidu a ticha, můžete vyzvánění vypnout. K rychlému zpětnému volání osobě, které jste volali naposledy, jednoduše použijte funkci opětovného vytáčení posledního čísla. Potřebujete-li snadno ovladatelný šňůrový stolní telefon se všemi základními funkcemi a něčím navíc, zvolte Gigaset DA310. Jednoduchý, ale flexibilní Gigaset DA310 se nejen snadno ovládá a nabízí jednoduchou instalaci, ale je také verzatilní. Kompatibilita s Pabx a PSTN vám umožňuje buď přímé připojení k pevné síti, nebo použití v rámci interní sítě telefonů doma nebo v kanceláři. Model Gigaset DA310 lze také připevnit na stěnu, což vám umožňuje úsporu cenného prostoru na pracovním stole. Díky více než dvoumetrovému kabelu sluchátka a dalším dvěma metrům kabelu mezi telefonem a zásuvkou máte svobodu pohybovat se tak, jak se vám líbí. Gigaset DA310 je kompatibilní s naslouchadly a také vám umožňuje zabránit volajícímu slyšet to, co říkáte, stisknutím tlačítka vypnutí mikrofonu. Metodu vytáčení – tónové či pulsní – lze také upravit, stejně jako dobu pro flash. Usnadněte si život a jako svůj příští šňůrový stolní telefon si vyberte Gigaset DA310.

Parametry produktu Gigaset DECT DA310 Black

Perfektní Gigaset DECT DA310 White od společnosti GIGASET - toto zboží si můžete nechat dodat při likvidaci skladu za nepřekonatelných 494 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.
Podrobnosti Standardní šňůrový stolní telefon 4 přímé klávesy pro spojení na jeden dotek 10 kláves rychlé volby pro rychlé vytáčení Oznamování hovorů: 3 melodie a hlasitosti a vypnutí zvonění Opětovné vytáčení posledního čísla Pro provoz Pabx i PSTN Možnost připevnění na stěnu Kompatibilní s naslouchadly Pulsní vytáčení, tónové vytáčení, nastavitelná doba pro fla Délka kabelů (0,35–2 m; 2 m) Snadná instalace & ovládání; snížená komplexita Tlačítko pro vypnutí mikrofonu Standardní šňůrový stolní telefon pro bezproblémové volání Volání a příjem hovorů s telefonem Gigaset DA310 je snadné. Čtyři přímé klávesy vám umožní stisknout jediné tlačítko a spojit se s kontaktem vaší volby. Užijte si pohodlí dalších 10 tlačítek rychlé volby, které dovolují další rychlé možnosti spojení. Gigaset DA310 vám dává volbu 3 melodií a úrovní hlasitosti, které vám oznamují příchozí hovory. Pokud naopak chcete trochu klidu a ticha, můžete vyzvánění vypnout. K rychlému zpětnému volání osobě, které jste volali naposledy, jednoduše použijte funkci opětovného vytáčení posledního čísla. Potřebujete-li snadno ovladatelný šňůrový stolní telefon se všemi základními funkcemi a něčím navíc, zvolte Gigaset DA310. Jednoduchý, ale flexibilní Gigaset DA310 se nejen snadno ovládá a nabízí jednoduchou instalaci, ale je také verzatilní. Kompatibilita s Pabx a PSTN vám umožňuje buď přímé připojení k pevné síti, nebo použití v rámci interní sítě telefonů doma nebo v kanceláři. Model Gigaset DA310 lze také připevnit na stěnu, což vám umožňuje úsporu cenného prostoru na pracovním stole. Díky více než dvoumetrovému kabelu sluchátka a dalším dvěma metrům kabelu mezi telefonem a zásuvkou máte svobodu pohybovat se tak, jak se vám líbí. Gigaset DA310 je kompatibilní s naslouchadly a také vám umožňuje zabránit volajícímu slyšet to, co říkáte, stisknutím tlačítka vypnutí mikrofonu. Metodu vytáčení – tónové či pulsní – lze také upravit, stejně jako dobu pro flash. Usnadněte si život a jako svůj příští šňůrový stolní telefon si vyberte Gigaset DA310.

Parametry produktu Gigaset DECT DA310 White

Dnes jsme vybrali: Gigaset R650H PRO originální od labelu GIGASET - tento artikl nakupujte ve výhodné akci za 3476 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.
Přídavné bezdrátové sluchátko s nabíječkou. Plně kompatibilní se systémy Gigaset pro N510 IP Single a N720 DECT IP Multicell. Displej - uhlolpříčka [palce]: 1,8 Displej - rozlišení [pix]: 128 x 160 Dotykový displej: Ne Klávesnice: HW Paměť: Adresář až na 200 záznamů vCard Dosah: až 300 m ve volném prostoru, uvnitř budovy cca 50 m Doba hovoru: až 14 h Standby čas: až 310 h Rozměry [mm]: 154 x 52 x 30 Hmotnost [g]: 139 Obsah balení: 1x sluchátko R650H PRO 1x kryt baterie 1x spona za opasek 2x AAA NiMh baterie 1x nabíječka pro sluchátko 1x napájecí kabel 1x uživatelská příručka Záruka: 24 měsíců

Parametry produktu Gigaset R650H PRO

Vaše možnosti obohacující Gigaset DECT DA210 Bílý od firmy GIGASET - tento artikl je tady pro vás po zlevnění za 362 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.
Kompaktní šňůrový telefon, spolupracuje s veřejnou i domácí telefonní sítí. Funkce: 10 kláves rychlého vytáčení, vizuální ohlašování příchozích hovorů, možnost připojení na zeď, Redial, 2 úrovně hlasitosti zvuku ve sluchátku, 3 vyzváněcí melodie, 3 úrovně hlasitosti zvonění, DTMF i pulsní volba, Flash. Barva: bílá. * Rozměry přístroje jsou 53 x 53 x 206 mm. https://www.gigaset.com/hq_en/gigaset-da210-black/

Parametry produktu Gigaset DECT DA210 Bílý

Jasný hit, Gigaset N720 IP PRO od populárního výrobce GIGASET - toto zboží si můžete zakoupit za bombastickou cenu 12283 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1000 Kč nebo víc. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.
Gigaset N720 IP PRO vysílací buňka bezdrátové IP ústředny s kapacitou 8 hovorů současně. Celková kapacita systému až 20 buněk, až 100 sluchátek. Kompatibilní modely: Gigaset SL610H, SL400H, S810H a odolný model Gigaset E49H. Roaming sluchátek mezi buňkami a Handover pro přechod bez rozpadu hovoru. Napájení POE. Záruka: 24 měsíců

Parametry produktu Gigaset N720 IP PRO

Dnes je tady pro vás Gigaset DA510 White od výrobce GIGASET - tento produkt dodáváme výhodně za 690 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.
Šňůrový telefon s klávesami přímé volby 10 kláves přímé volby (na 20 čísel) Elektronický zámek kláves; alarm spuštěný po stisknutí jakékoli klávesy Blokování hovorů Oznamování hovorů: 10 melodií a 4 úrovně hlasitosti, vypnuté vyzvánění a vizuální oznamování hovorů Opětovné vytáčení posledního čísla Provoz Pabx a PSTN Připevnitelný na ze Kompatibilní s naslouchadly Nastavitelná pulsní volba, tónová volba, doba flash a tísňové volání Klávesa ztlumit s melodií Rychlejší spojení s 10 klávesami přímé volby na 20 čísel Se šňůrovým telefonem Gigaset DA510 se můžete spojit s více kontakty ještě rychleji pomocí 10 přímých kláves na 20 čísel. Jakmile je do modelu Gigaset DA510 naprogramujete, budou vaši přátelé, rodina a obchodní kontakty jen jedno stisknutí daleko. Elektronický zámek kláves zabrání nepovolenému vytáčení. Chcete-li, aby vám dítě mohlo zavolat, když je telefon zamčený, naprogramujte telefonní číslo a alarm spuštěný po stisknutí jakékoli klávesy mu umožní vás na něm kontaktovat. Vždy lze vytočit dvě předem naprogramovaná čísla tísňového volání, 110 a 112, a jedno číslo vaší volby s výjimkou, kdy je aktivován alarm spuštěný po stisknutí jakékoli klávesy. Nechcete dovolit volání na určitá čísla? Blokování čísel vám umožní zablokovat určitá čísla, například s vysokým tarifem. Gigaset DA510 vám dá na výběr 10 melodií a 4 úrovně hlasitosti (plus vypnutí vyzvánění), a tak si určitě vyberete kombinaci, která se vám bude líbit. Funkce vizuálního oznamování hovoru zajistí, abyste nezmeškali hovory, i když máte vypnuté vyzvánění. Pokud potřebujete spolehlivý šňůrový stolní telefon, který vám umožní rychlé spojení, pak je Gigaset DA510 s přímými klávesami pro vás ten pravý. Snadno ovladatelný a multifunkční Gigaset DA510 je kompatibilní jak s Pabx, tak PSTN. To vám umožňuje přímé spojení s veřejnou sítí či připojení modelu Gigaset DA510 k interní síti telefonů doma či v kanceláři. Všichni bychom rádi měli více místa, a tak můžete Gigaset DA510 připevnit na zeď, pokud si to budete přát, a získat tak cenný prostor na pracovním stole. Kromě kompatibility s naslouchadly vám Gigaset DA510 také umožní přidržet hovor stisknutím klávesy ztlumit. Váš kontakt pak uslyší melodii, dokud se k němu nevrátíte. Chcete upravit metodu vytáčení či dobu flash? I to je možné. Potřebujete zavolat osobě, jejíž číslo jste vytočili naposledy? Jednoduše využijte funkci opětovného vytáčení posledního čísla a znovu se s ní zkontaktujte. Zvolte si Gigaset DA510 pro spolehlivost a snadnost ovládání šňůrového telefonu v kombinaci s pohodlím četných kláves přímé volby a mnohých dalších funkcí.

Parametry produktu Gigaset DA510 White

V akci je právě teď Gigaset N510 IP PRO od značky GIGASET - tento hit snadno najdete v akci za 2478 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.
IP DECT základnová stanice s až 6 VoIP účtů, až 4 vnější hovory současně, až 6 sluchátek, podpora Gigaset Repeater, Auto-provisioning, možnost PoE

Parametry produktu Gigaset N510 IP PRO

Nejprodávanější Gigaset DA510 Black s pečetí kvality GIGASET - tento produkt máte za pár kliknutí za bombastickou cenu 690 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.
Šňůrový telefon s klávesami přímé volby 10 kláves přímé volby (na 20 čísel) Elektronický zámek kláves; alarm spuštěný po stisknutí jakékoli klávesy Blokování hovorů Oznamování hovorů: 10 melodií a 4 úrovně hlasitosti, vypnuté vyzvánění a vizuální oznamování hovorů Opětovné vytáčení posledního čísla Provoz Pabx a PSTN Připevnitelný na ze Kompatibilní s naslouchadly Nastavitelná pulsní volba, tónová volba, doba flash a tísňové volání Klávesa ztlumit s melodií Rychlejší spojení s 10 klávesami přímé volby na 20 čísel Se šňůrovým telefonem Gigaset DA510 se můžete spojit s více kontakty ještě rychleji pomocí 10 přímých kláves na 20 čísel. Jakmile je do modelu Gigaset DA510 naprogramujete, budou vaši přátelé, rodina a obchodní kontakty jen jedno stisknutí daleko. Elektronický zámek kláves zabrání nepovolenému vytáčení. Chcete-li, aby vám dítě mohlo zavolat, když je telefon zamčený, naprogramujte telefonní číslo a alarm spuštěný po stisknutí jakékoli klávesy mu umožní vás na něm kontaktovat. Vždy lze vytočit dvě předem naprogramovaná čísla tísňového volání, 110 a 112, a jedno číslo vaší volby s výjimkou, kdy je aktivován alarm spuštěný po stisknutí jakékoli klávesy. Nechcete dovolit volání na určitá čísla? Blokování čísel vám umožní zablokovat určitá čísla, například s vysokým tarifem. Gigaset DA510 vám dá na výběr 10 melodií a 4 úrovně hlasitosti (plus vypnutí vyzvánění), a tak si určitě vyberete kombinaci, která se vám bude líbit. Funkce vizuálního oznamování hovoru zajistí, abyste nezmeškali hovory, i když máte vypnuté vyzvánění. Pokud potřebujete spolehlivý šňůrový stolní telefon, který vám umožní rychlé spojení, pak je Gigaset DA510 s přímými klávesami pro vás ten pravý. Snadno ovladatelný a multifunkční Gigaset DA510 je kompatibilní jak s Pabx, tak PSTN. To vám umožňuje přímé spojení s veřejnou sítí či připojení modelu Gigaset DA510 k interní síti telefonů doma či v kanceláři. Všichni bychom rádi měli více místa, a tak můžete Gigaset DA510 připevnit na zeď, pokud si to budete přát, a získat tak cenný prostor na pracovním stole. Kromě kompatibility s naslouchadly vám Gigaset DA510 také umožní přidržet hovor stisknutím klávesy ztlumit. Váš kontakt pak uslyší melodii, dokud se k němu nevrátíte. Chcete upravit metodu vytáčení či dobu flash? I to je možné. Potřebujete zavolat osobě, jejíž číslo jste vytočili naposledy? Jednoduše využijte funkci opětovného vytáčení posledního čísla a znovu se s ní zkontaktujte. Zvolte si Gigaset DA510 pro spolehlivost a snadnost ovládání šňůrového telefonu v kombinaci s pohodlím četných kláves přímé volby a mnohých dalších funkcí.

Parametry produktu Gigaset DA510 Black

Dnes jsme vybrali: Gigaset DECT A690 Black od firmy GIGASET - tento hit pořídíte ve výhodné akci za 1134 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Při objednávce nad 1 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Neplaťte jinde víc než musíte.
Spolehlivá kvalita pro každodenní komunikaci * Podsvícený černobílý grafický displej * Handsfree hovory v nejlepší kvalitě zvuku * Doba hovorů až 14 hodin a pohotovostní doba až 180 hodin * Telefonní seznam až na 100 jmen a čísel * Ergonomická klávesnice z vysoce kvalitního materiálu * Funkce blokování hovorů až na 32 čísel Displej * Podsvícený černobílý grafický displej * 34 x 37 mm (V x Š), 5,1 cm / 2" (úhlopříčka), 96 x 64 pixelů * Podsvícení displeje: bílé * V pohotovostním režimu: - zobrazení data a času - zobrazení síly signálu a stavu nabití baterie - displejové klávesy pro rychlou volbu funkcí * Během hovoru: zobrazení doby trvání hovoru Kvalita zvuku * Handsfree hovory na sluchátku v nejlepší kvalitě * Nastavitelná hlasitost sluchátka a režimu handsfree (5 úrovní) * Dva profily pro optimální poslech v režimu handsfree * Výstup vyzváněcí melodie na sluchátku přes handsfree reproduktor * Upozorňovací tón pro potvrzení kláves, nízký stav nabití baterie a kontakt s nabíječkou * Kompatibilita s naslouchadly Telefonní seznam a funkce vytáčení * Telefonní seznam až na 100 jmen a čísel * Velký font pro lepší čitelnost * Příprava vytáčení (zadání telefonního čísla před samotným procesem vytáčení) s možností opravy * Opětovné vytáčení posledních 10 různých čísel * Programovatelné klávesy rychlé volby (klávesy 2–9) * Proces vytáčení: tónová volba (DTMF), pulsní volba (DP) * Klávesa vytáčení (programovatelná doba flash) Zobrazení a signalizace hovoru * Zobrazení hovoru s číslem nebo jménem (CLIP/CNIP) * U příchozích a zmeškaných hovorů * Optická indikace hovoru na displeji a přes blikající klávesu handsfree * Nastavitelné vyzváněcí tóny: - 20 melodií na sluchátku - 5 nastavitelných úrovní hlasitosti / VYPNUTO / crescendo * Individuální vyzváněcí tóny pro externí/interní hovory * Funkce blokování hovorů až na 32 čísel * Potlačení anonymních hovorů: hovory bez čísla CLIP jsou indikovány pouze vizuálně * Režim den/noc: časově řízená deaktivace vyzváněcího tónu na sluchátku Technické údaje Konfigurace : * Připojení 1 externí linky (a/b) * Přihlásit lze až 4 sluchátka (více informací také na www.gigaset.com/compatibility) * Rozšíření vysílacího výkonu s repeaterem Gigaset Rozhraní: a/b (analog) Implementace: Hlavní přípojka / telekomunikační systém Standardy: DECT, GAP Sluchátko: * Pohotovost: až 180 hodin * Doba hovoru: až 14 hodin * Baterie: 2 x AAA (NiMH), dobíjecí * Doba nabíjení: zhruba 6 hodin na základně * Dosah - v budovách: až 50 m - venku: až 300 m * Rozměry: 155 x 49 x 28 mm (V x Š x H) * Hmotnost: zhruba 119 g (včetně baterií) Základna: * Napájení: 230 V plug-in napájecí adaptér * Rozměry: 44 x 88 x 105 mm (V x Š x H) * Hmotnost: zhruba 70 g Nabíječka (pouze pro Duo/Trio): * Napájení: 230 V plug-in napájecí adaptér * Rozměry: 38 x 70 x 77 mm (V x Š x H) * Hmotnost: 36 g * Nabíječku lze připevnit na stěnu Obsah dodání: 1 x základna Gigaset A690 1 x sluchátko Gigaset A690H 1 x plug-in napájecí adaptér 1 x telefonní kabel 2 x AAA dobíjecí baterie (NiMH) 1 x kryt prostoru pro baterie 1 x uživatelská příručka

Parametry produktu Gigaset DECT A690 Black

Originální produkt Gigaset C575 Black; 4250366861913 od proslulé značky GIGASET - tento artikl je tady pro vás za jedinečnou cenu 1089 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytováno pro objednávky nad Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým. Pohodlí v každém detailu. * Tenký design, skvělá ergonomie, výkonná technologie * Velký barevný TFT displej (58 mm / 2,2 ") s moderním uživatelským rozhraním * Velký adresář až pro 200 kontaktů, každ

Parametry produktu Gigaset C575 Black; 4250366861913

Unikátní Gigaset DECT A690HX Black populárního výrobce GIGASET - tento artikl doporučujeme za mimořádně nízkou cenu 1134 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Utraťte minimálně tisícovku a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.
Spolehlivá kvalita pro každodenní komunikaci Obsah balení: Ručka bez základové stanice * Podsvícený černobílý grafický displej * Handsfree hovory v nejlepší kvalitě zvuku * Doba hovorů až 14 hodin a pohotovostní doba až 180 hodin * Telefonní seznam až na 100 jmen a čísel * Ergonomická klávesnice z vysoce kvalitního materiálu * Funkce blokování hovorů až na 32 čísel Kvalita zvuku * Handsfree hovory na sluchátku v nejlepší kvalitě * Nastavitelná hlasitost sluchátka a režimu handsfree (5 úrovní) * Dva profily pro optimální poslech v režimu handsfree * Výstup vyzváněcí melodie na sluchátku přes handsfree reproduktor * Upozorňovací tón pro potvrzení kláves, nízký stav nabití baterie a kontakt s nabíječkou * Kompatibilita s naslouchadly Telefonní seznam a funkce vytáčení * Telefonní seznam až na 100 jmen a čísel * Velký font pro lepší čitelnost * Příprava vytáčení (zadání telefonního čísla před samotným procesem vytáčení) s možností opravy * Opětovné vytáčení posledních 10 různých čísel * Programovatelné klávesy rychlé volby (klávesy 2–9) * Proces vytáčení: tónová volba (DTMF), pulsní volba (DP) * Klávesa vytáčení (programovatelná doba flash) Displej * Podsvícený černobílý grafický displej * 34 x 37 mm (V x Š), 5,1 cm / 2" (úhlopříčka), 96 x 64 pixelů * Podsvícení displeje: bílé * V pohotovostním režimu: - zobrazení data a času - zobrazení síly signálu a stavu nabití baterie - displejové klávesy pro rychlou volbu funkcí * Během hovoru: zobrazení doby trvání hovoru Zobrazení a signalizace hovoru * Zobrazení hovoru s číslem nebo jménem (CLIP/CNIP) * U příchozích a zmeškaných hovorů * Optická indikace hovoru na displeji a přes blikající klávesu handsfree * Nastavitelné vyzváněcí tóny: - 20 melodií na sluchátku - 5 nastavitelných úrovní hlasitosti / VYPNUTO / crescendo * Individuální vyzváněcí tóny pro externí/interní hovory * Funkce blokování hovorů až na 32 čísel * Potlačení anonymních hovorů: hovory bez čísla CLIP jsou indikovány pouze vizuálně * Režim den/noc: časově řízená deaktivace vyzváněcího tónu na sluchátku Klávesnice * Ergonomická klávesnice z vysoce kvalitního materiálu (metal dome) * Snadné ovládání díky velkým klávesám * 12 numerických kláves a 2 funkční klávesy * 4směrná navigační klávesa * Podsvícená klávesnice a navigační oblast: jantarová * Podsvícená klávesa přijetí hovoru/handsfree (zelená LED) * Podsvícená klávesa „zavěsit“/zpráv (červená LED) * Zámek klávesnice – zapnuto/vypnuto přes klávesu # * Vyzváněcí tón – zapnuto/vypnuto přes klávesu * * Klávesa vytáčení (programovatelná doba flash) Specifikace: Sluchátko * Pohotovost: až 180 hodin * Doba hovoru: až 14 hodin * Baterie: 2 x AAA (NiMH), dobíjecí * Doba nabíjení: zhruba 6 hodin na základně * Dosah - v budovách: až 50 m - venku: až 300 m * Rozměry: 155 x 49 x 28 mm (V x Š x H) * Hmotnost: zhruba 119 g (včetně baterií)

Parametry produktu Gigaset DECT A690HX Black

Jakostní Gigaset N720 DM PRO od top značky GIGASET - tento hit pořídíte extra levně za 12283 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.
Systém Gigaset N720IP, perfektní pro rostoucí organizace nebo pokrytí větších lokalit, zvládne podpořit až 100 DECT sluchátek, 30 hovorů zároveň a umožňuje snadné připojení až 30 základen pro rozšíření pokrytí a počtu uživatelů. *Podporující až 100 přístrojů *DECT manažer podporující až 30 N720 IP základen. 1x 100Mb LAN pro připojení k IP PBX (ve firmě nebo hostované) nebo poskytovateli IP služeb. Outdoorový kryt (3. strana) *Webová konfigurace a podpora vzdáleného autoprovisioningu kompatibilní jak s cloudovými telefonními službami, tak s telefonním systémem ve firmě. *Tento přístroj je kompatibilní a podporuje autoprovisioning přes sítě na cloudu a ve firmě. Barva: bílá Rozměry: 190 x 110 x 42 Obsah balení: Přístroj, Bezpečnostní leták Záruka: 24 měsíců

Parametry produktu Gigaset N720 DM PRO

Nejprodávanější Gigaset CL660HX; 4250366849225 od oblíbené značky GIGASET - tento hit můžete získat v neopakovatelné akci za 1658 Kč. S pomocí našeho katalogu nakoupíte pohodlně z mobilu, tabletu nebo od počítače. Zásilky nad Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát. Univerzální sluchátko pro přidání: - routerů DECT / GAP - routerů s DECT CAT-iq 2.0 / 2.1 - základnových stanic Gigaset DECT Velký 2,4 '' barevný TFT displej s moderním uživatelským rozhraním (50 x 3

Parametry produktu Gigaset CL660HX; 4250366849225

No tak tohle je gól: Gigaset Zdroj 230V pro základnu Gigaset (600 mA) od známé značky GIGASET - tento artikl musíte mít s VIP slevou pro každého za 450 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun. Vy tak neplatíte nic navíc!
GIGASET ZDROJ 230V PRO ZÁKLADNU GIGASET (600 MA)

Parametry produktu Gigaset Zdroj 230V pro základnu Gigaset (600 mA)

Hit poslední doby, Gigaset DECT AS690HX Black oblíbené značky GIGASET - tento artikl je v tento okamžik ve výhodné akci za 1002 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.
Spolehlivá kvalita pro každodenní komunikaci: Obsah balení: Ručka bez základové stanice * Podsvícený černobílý grafický displej s vysokým kontrastem * Handsfree hovory v nejvyšší kvalitě zvuku * Dlouhá doba hovorů a pohotovostní doba - až 14, respektive 180 hodin * Telefonní seznam až na 100 jmen a čísel * Ergonomická klávesnice z vysoce kvalitního materiálu (technologie metal dome) * Funkce blokování hovorů až na 32 čísel Kvalita audia * Handsfree hovory na sluchátku v nejvyšší kvalitě zvuku * Dva handsfree profily pro optimální poslech * Nastavitelná hlasitost zvuku sluchátka a režimu handsfree (5 úrovní) * Výstup melodie vyzvánění na sluchátku přes handsfree reproduktor * Režim echo pro lepší akustický výkon za routerem * Upozorňovací tón pro potvrzení kláves a nízký stav nabití baterie * Kompatibilní s naslouchadly Telefonní seznam a funkce vytáčení * Telefonní seznam až na 100 jmen a čísel * Velký font pro lepší čitelnost * Příprava vytáčení (zadání telefonního čísla před samotným procesem vytáčení) s možností opravy * Opětovné vytáčení posledních 10 různých čísel * Programovatelné klávesy rychlé volby (klávesy 2–9) * Proces vytáčení: tónová volba (DTMF), pulsní volba (DP) * Klávesa vytáčení (programovatelná doba flash) Displej * Podsvícený černobílý grafický displej s vysokým kontrastem * 34 x 37 mm (V x Š), 5,1 cm / 2" (úhlopříčka), 96 x 64 pixelů * Podsvícení displeje: bílé * V pohotovostním režimu: - zobrazení data a času - zobrazení síly signálu a stavu nabití baterie - displejové klávesy pro rychlou volbu funkcí * Během hovoru: zobrazení doby trvání hovoru Klávesnice * Ergonomická klávesnice z vysoce kvalitního materiálu (metal dome) * Snadné ovládání díky velkým klávesám * 12 numerických kláves a 2 funkční klávesy * 4směrná navigační klávesa * Podsvícená klávesnice a navigační oblast: jantarová * Podsvícená klávesa přijetí hovoru/handsfree (zelená LED) * Podsvícená klávesa „zavěsit“/zpráv (červená LED) * Zámek klávesnice – zapnuto/vypnuto přes klávesu # * Vyzváněcí tón – zapnuto/vypnuto přes klávesu * * Klávesa vytáčení (programovatelná doba flash) Specifikace: Sluchátko * Pohotovost: až 180 hodin * Doba hovoru: až 14 hodin * Baterie: 2 x AAA (NiMH), dobíjecí * Doba nabíjení: zhruba 6 hodin na základně * Dosah - v budovách: až 50 m - venku: až 300 m * Rozměry: 155 x 49 x 28 mm (V x Š x H) * Hmotnost: zhruba 119 g (včetně baterií)

Parametry produktu Gigaset DECT AS690HX Black

Perfektní Gigaset E390 White; 4250366861968 od populární značky GIGASET - tento artikl čeká na vás ve slevové akci za 1231 Kč. Doporučujeme pouze prověřené prodejce a e-shopy. Stačí naplnit košík zbožím nad a dopravu NEPLATÍTE. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup. Perfektní pro všechny generace. *Velký 58 mm / 2,2 ”barevný TFT displej s funkcí lupy *Funkce nouzového volání SOS se 4 telefonními čísly *2 akustické profily pro optimální sluch *Telefonní seznam až

Parametry produktu Gigaset E390 White; 4250366861968

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Gigaset C570HX Black - ručka oblíbené značky GIGASET - tento hit snadno najdete extra levně za 1426 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.
Gigaset C570HX je spolehlivé univerzální sluchátko k bezdrátovým telefonům, které se dodává včetně stojanové nabíječky. *Je kompatibilní s DECT základnami Gigaset, DECT IP základnami Gigaset, DECT GAP základnami jiných výrobců, DECT GAP routerů a s routery DECT CAT-iq 2.0 a 2.1. *Toto přídavné sluchátko má velký čitelný TFT displej - 58 mm úhlopříčka. *Moderní a přívětivé uživatelské rozhraní je samozřejmostí. *Velké zobrazení čísel pro uživatele se slabším zrakem - vhodný i pro seniory. Barva: černá Záruka: 24 měsíců

Parametry produktu Gigaset C570HX Black - ručka

Oblíbený produkt Gigaset S700H PRO; 4250366861838 od oblíbeného výrobce GIGASET - toto zboží si můžete nechat doručit v časově omezené akci za 2478 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. A co takhle doprava ZDARMA? Objednáte-li si nad Kč, neplatíte poštovné. Využijte nabídku dřív, než dojde k vyprodání zboží. Univerzální DECT telefon s HD zvukem Všestranný telefon, se kterým můžete bez obav pracovat po celý den. Na odolný Gigaset S700H PRO se můžete spolehnout za všech okolností: jeho mimořádně dlouhou po

Parametry produktu Gigaset S700H PRO; 4250366861838

Prvotřídní Gigaset AS690 od originálního výrobce GIGASET - toto zboží si můžete koupit za perfektní cenu 1002 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.
Spolehlivá kvalita pro každodenní komunikaci *Podsvícený černobílý grafický displej s vysokým kontrastem * Handsfree hovory v nejvyšší kvalitě zvuku * Dlouhá doba hovorů a pohotovostní doba - až 14, respektive 180 hodin * Telefonní seznam až na 100 jmen a čísel * Ergonomická klávesnice z vysoce kvalitního materiálu (technologie metal dome) * Funkce blokování hovorů až na 32 čísel Volba je na vás - s tímto telefonem můžete volat buď s pomocí sluchátka nebo v režimu hands-free. A dokonce umožnit ostatním, aby se připojili ke konverzaci. Ať už se rozhodnete cokoli, vždy se můžete spolehnout na dokonalou kvalitu hlasu! První věc, kterou si všimnete na telefonu Gigaset AS690, je jeho velký, osvětlený, černobílý grafický displej. Ergonomická klávesnice s podsvícenými klávesami a intuitivní ovládání také přispívají k co nejpohodlnějšímu zahájení a ukončení rozhovoru. Se 14 hodin hovoru si můžete být jisti, že budete vždy schopni mluvit se svými kontakty. Integrovaný telefonní seznam zařízení pojme až 100 jmen a čísel. Kromě toho se automaticky zobrazí seznam posledních 25 hovorů s číslem volajícího a časem, kdy zazvonil. Displej o Podsvícený černobílý grafický displej s vysokým kontrastem o 34 x 37 mm (V x Š), 5,1 cm / 2" (úhlopříčka), 96 x 64 pixelů o Podsvícení displeje: bílé o V pohotovostním režimu: - zobrazení data a času - zobrazení síly signálu a stavu nabití baterie - displejové klávesy pro rychlou volbu funkcí o Během hovoru: zobrazení doby trvání hovoru Kvalita audia o Handsfree hovory na sluchátku v nejvyšší kvalitě zvuku o Dva handsfree profily pro optimální poslech o Nastavitelná hlasitost zvuku sluchátka a režimu handsfree (5 úrovní) o Výstup melodie vyzvánění na sluchátku přes handsfree reproduktor o Režim echo pro lepší akustický výkon za routerem o Upozorňovací tón pro potvrzení kláves a nízký stav nabití baterie o Kompatibilní s naslouchadly Další funkce o Plug & Play – velmi snadná instalace: vybalte, zapojte a volejte (sluchátko je registrováno ex works) o Funkce budíku s nastavitelnou melodií o Nastavení, telefonní seznam, seznam volajících a funkce data a času jsou chráněny před výpadkem napájení Sluchátko o Pohotovost: až 180 hodin o Doba hovoru: až 14 hodin o Baterie: 2 x AAA (NiMH), dobíjecí o Doba nabíjení: zhruba 6 hodin na základně o Dosah - v budovách: až 50 m - venku: až 300 m o Rozměry: 155 x 49 x 28 mm (V x Š x H) o Hmotnost: zhruba 119 g (včetně baterií)

Parametry produktu Gigaset AS690

Výjimečné zboží Gigaset N870 IP PRO od známé značky GIGASET - tento produkt posíláme za výhodnou cenu 11866 Kč. Doporučujeme pouze prověřené prodejce a e-shopy. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte u objednávek nad Kč. Zařaďte se mezi spokojené klienty. Bezšňůrové řešení Gigaset N870 IP PRO Škálovatelný systém DECT multicell pro každou organizaci Škálovatelné nasazení s absolutní spolehlivostí Navržený k podpoře všech vašich zaměstnanců při bezpečné

Parametry produktu Gigaset N870 IP PRO

Velmi žádaný produkt, Gigaset DECT A170 White s jakostní značkou GIGASET - tento produkt dodáváme při časově omezené akci za 648 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Udělejte si radost.
Gigaset DECT A170 White Rozlišení (px): 70 x 8 Typ displeje : Alphanumeric b & w Spojení: Analogový Standardy: DECT ECO DECT: Autom. snížení přenosové kapacity, bezdrátové připojení v pohotovostním režimu, nízká spotřeba energie Pohotovostní doba až do (h): 200 Doba hovoru až do (h): 18 Funkce alarmu: Ano Optická signalizace volání: Osvětlený displej Počet rozšiřitelných sluchátek: 4 Volné interní volání : Ano Počet vyzváněcích tónů: 10 Sluchátka, V x Š x V v mm: 159 x 48 x 30 Sluchátko, hmotnost vč. Accu v g: 108 Základní stanice, H x Š x D v mm: 89 x 89 x 43 Základní stanice, hmotnost v mm: 63 Záruka: 24 měsíců

Parametry produktu Gigaset DECT A170 White

Výjimečné zboží, Gigaset E290 Black od oblíbeného výrobce GIGASET - toto zboží zakoupíte při právě probíhající akci za 1002 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?
Telefon s velkými tlačítky - ergonomické hovory o Velký podsvícený černobílý displej (34 x 37 mm) s vysokým kontrastem o 2 klávesy rychlé volby pro důležitá telefonní čísla o Režim boost pro extra hlasité nastavení o 2 akustické profily (vysoký/nízký) pro optimální poslech o Režim jumbo pro telefonní seznam a telefonní menu o Velké podsvícené jednotlivé klávesy na sluchátku pro bezpečné ovládání o Telefonní seznam až na 150 jmen o Funkce blokování hovorů až na 32 čísel o Monitoring místnosti (dětská chůvička) s funkcí interkomu o Funkce přímého hovoru: volba telefonního čísla stisknutím jakékoli klávesy Kvalita audia o Prvotřídní kvalita zvuku a hlasitost o Handsfree režim na sluchátku o Režim boost pro extra hlasité nastavení o K dispozici akustické profily (vysoký/nízký) pro optimální poslech (vysoká/nízká frekvence) o Výstup melodie vyzvánění přes handsfree reproduktor o 5 úrovní nastavení hlasitosti vyzváněcího tónu o Kompatibilní s naslouchadly Telefonní seznam a funkce vytáčení o Telefonní seznam až na 150 kontaktů o Příprava vytáčení (zadání telefonního čísla před samotným procesem vytáčení) s možností opravy o Opětovné vytáčení posledních 10 čísel o Programovatelné klávesy rychlé volby (klávesy 2–9) o Klávesa vytáčení (programovatelná doba flash) Displej o Velký podsvícený černobílý displej 34 x 37 mm (V x Š), 5,1 cm / 2“ (úhlopříčka), 96 x 64 pixelů o Nejlepší čitelnost - vysoký (nastavitelný) kontrast - hlavní menu s jednou ikonou na obrazovce - režim jumbo: větší font pro vytáčení o V režimu spánku: - zobrazení data a času - zobrazení síly signálu a stavu nabití baterie - zobrazení nových zpráv o Během hovoru: zobrazení doby trvání hovoru Zobrazení a signalizace hovorů o Zobrazení hovoru s číslem nebo jménem (CLIP/CNIP) o Vizuální zobrazení hovorů: - na displeji o Nastavitelné vyzváněcí melodie - 21 melodií na sluchátku - 5 úrovní hlasitosti + VYPNUTO o Individuální vyzváněcí tóny pro externí/interní hovory o Funkce blokování hovorů až na 32 čísel o Potlačení anonymních hovorů: hovory bez čísla CLIP jsou indikovány pouze vizuálně o Časově řízená ochrana před nechtěnými hovory Klávesnice o Ergonomická klávesnice z vysoce kvalitního materiálu o Bezpečné ovládání díky velkým individuálním klávesám o Podsvícená klávesnice: jantarová o Velké individuální klávesy s velkým potiskem o Podsvícená klávesa odeslat/přijmout hovor včetně funkce handsfree o 4směrná navigační klávesa o Zámek klávesnice – zapnuto/vypnuto přes klávesu # o Vyzváněcí tón – zapnuto/vypnuto přes klávesu Menu o Intuitivní moderní uživatelské rozhraní/menu pro snadné ovládání (dostupné v několika jazycích) o Pohodlné hlavní menu s jednou ikonou na obrazovce a funkčními klávesami o Snadné ovládání pomocí textového menu a funkčních kláves Další funkce o Plug-and-play – velmi snadná instalace: vybalte, zapojte a volejte (sluchátko je registrováno ex works) o Funkce budíku s nastavitelnou melodií a funkcí opětovného buzení o Monitoring místnosti (dětská chůvička) s funkcí interkomu; v případě detekce hluku dojde k externímu hovoru na mobilní telefon nebo internímu hovoru na všechna sluchátka o Funkce přímého hovoru: výběr telefonního čísla stisknutím jakékoli klávesy o Varovný tón, pokud se uživatel ocitne mimo dosah systému o Upozorňovací tón (pro potvrzení kláves a nízký stav nabití baterie) Sluchátko o Pohotovost: až 200 hodin o Doba hovoru: až 10 hodin o Baterie: 2 x AAA (NiMH), dobíjecí o Doba nabíjení: zhruba 5 hodin o Dosah - v budovách: až 50 m - venku: až 300 m o Rozměry: 173 x 52 x 28 mm (V x Š x H) o Hmotnost: zhruba 122 g (včetně baterií) Obsah dodání: o 1 základna Gigaset E290 o 1 sluchátko Gigaset E290H o 1 plug-in napájecí adaptér o 1 telefonní kabel o 2 AAA dobíjecí baterie (NiMH) o 1 kryt prostoru pro baterii o 1 uživatelská příručka https://www.gigaset.com/hq_en/gigaset-e290-it/

Parametry produktu Gigaset E290 Black

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Gigaset DECT A170 Black originální od labelu GIGASET - tento produkt objednáte ve výprodejové akci za 648 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.
Gigaset DECT A170 Black Rozlišení (px): 70 x 8 Typ displeje : Alphanumeric b & w Spojení: Analogový Standardy: DECT ECO DECT: Autom. snížení přenosové kapacity, bezdrátové připojení v pohotovostním režimu, nízká spotřeba energie Pohotovostní doba až do (h): 200 Doba hovoru až do (h): 18 Funkce alarmu: Ano Optická signalizace volání: Osvětlený displej Počet rozšiřitelných sluchátek: 4 Volné interní volání : Ano Počet vyzváněcích tónů: 10 Sluchátka, V x Š x V v mm: 159 x 48 x 30 Sluchátko, hmotnost vč. Accu v g: 108 Základní stanice, H x Š x D v mm: 89 x 89 x 43 Základní stanice, hmotnost v mm: 63 Záruka: 24 měsíců

Parametry produktu Gigaset DECT A170 Black

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Gigaset E290HX Black co nám dodává GIGASET - tento artikl nakupujte za úžasnou cenu 1002 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.
Přídavné sluchátko zejména k modelu Gigaset E290 Sluchátko o Pohotovost: až 200 hodin o Doba hovoru: až 10 hodin o Baterie: 2 x AAA (NiMH), dobíjecí o Doba nabíjení: zhruba 5 hodin o Dosah - v budovách: až 50 m - venku: až 300 m o Rozměry: 173 x 52 x 28 mm (V x Š x H) o Hmotnost: zhruba 122 g (včetně baterií)

Parametry produktu Gigaset E290HX Black