Pouze pro omezený počet zákazníků je zde T-mobile TWIST SIM karta Našim+ 200Kč kredit kvalitní značky T-MOBILE CZECH REPUBLIC A.S. - toto zboží zakoupíte v bombastické akci za 194 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.
VOLEJTE A PIŠTE ZA 1,50 KČ Twist Našim+ s výhodnou sazbou S novou Twist kartou voláte 1,50 Kč/min na čísla značky T-Mobile Výdaje máte stále pod kontrolou Dobíjíte si, jen když potřebujete *S novou Twist kartou od nás máte na 30 dní volání na čísla značky T-Mobile za Výhodnou sazbu 1,50 Kč/min jako dárek *Následně vám za každé dobití kreditu vaše volání na čísla značky T-Mobile na 30 dnů zvýhodníme: Dobijte si 300 Kč a víc a budete volat za 1,50Kč/min Za dobití do 300 Kč vám zvýhodníme volání na 2,20 Kč/min *Dobíjet nemusíte pravidelně, s každým dobitím se Výhodná sazba automaticky zapne *Pokud nevoláte s Výhodnou sazbou, máte podle tarifu Twist Našim+ volání za 3,50 Kč/min a 1,50 Kč za SMS do všech sítí *Voláte výhodně půlce republiky po celý den *Za 200 Kč získáte volání za Výhodnou sazbu, 200 Kč kreditu a SIM zdarma Obsah balení: Twist SIM karta Obchodní podmínky tarifu Brožurka první pomoci

Parametry produktu T-mobile TWIST SIM karta Našim+ 200Kč kredit

Radost přinášející T-Mobile Chytré auto s pečetí kvality T-MOBILE CZECH REPUBLIC A.S. - toto zboží si můžete opatřit ve výprodejové akci za 3499 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.
www.t-mobile.cz/chytre-auto Jak řídíte, ať víte, jak se zlepšit. Dozvíte se základní informace o stylu každé jízdy(brždění, zrychlování, volnoběh) a základní jízdní statistiky (vzdálenost, otáčky, rychlost,…). Nastavíte si limit maximální rychlosti a dostanete informaci, pokud ji auto překročí (hodí se třeba pro vyhodnocení jízdy). Kde právě je nebo kde bylo. V aplikaci pořád vidíte, kde vaše auto je –zaparkované i v pohybu. Auto vidíte na mapě, kde si můžete zapnout iGoogle Street View a podívat se na reálnou podobu místa. Polohu svého auta můžete sdílet, s kým chcete. Ideální, pokud chcete drahé polovičce dát vědět, kde přesně vůz najde na parkovišti. Můžete si nastavit oblasti, ve kterých se auto může pohybovat. A když z ní vyjede, dostanete upozornění. Zda má nějakou závadu nebo defekt. Uvidíte spoustu užitečných informací jako je stav paliva, a dokonce i autobaterie. Aplikace vám nahlásí, pokud auto bude mít technický problém a poradí vám, o co jde a jak to máte řešit. Jestli do něj někdo narazil nebo jej krade Jakmile vaše auto nastartuje nebo se dá do pohybu, aplikace vám to řekne. Chytré auto hlásí i otřesy vozu, takže budete vědět, že vám auto někdo odtahuje nebo krade. Aplikace vám napíše, pokud se zařízení odpojí od auta (třeba když se zloděj pokusí auto nastartovat přes OBD port) a další funkce. Statistiky jízdy (počet najetých km, doba jízdy, maximální rychlost, průměrná rychlost, otáčky, průměrnou spotřebu…). V knize jízd si označíte, která jízda byla služební a která soukromá a tutéž knihu jízd si pak můžete vyexportovat a poslat e-mailem. Zařízení vám nevybije autobaterii – pokud se vám skoro vybije, zařízení se samo odpojí. Funguje i se systémem start/stop Tím to nekončí, nové funkce i další aplikace budou přicházet a budou dostupné vždy pro všechny zákazníky, i pro ty, kteří již Chytré auto mají. Co k chytrému autu potřebujete a jak to funguje: Auto- Ověřte si, jestli je vaše auto kompatibilní (připravujeme) Mobilní telefon- S Androidem nebo iOS Aplikaci motion- Zdarma ke stažení v Google Play a App Store .

Parametry produktu T-Mobile Chytré auto

Top produkt, T-Mobile Prodlužovací OBD kabel pro Chytré auto kvalitní značky T-MOBILE CZECH REPUBLIC A.S. - tento hit pořídíte ve slevové akci za 149 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.
Tato auta potřebují k zapojení zařízení CHYTRÉ AUTO do OBD portu prodlužovací kabel: Škoda Octavia I Škoda Octavia II Škoda Fabia I Škoda Fabia II Citroen – většina modelů Peugeot – většina modelů Renault – většina modelů Toyota Auris Ford Mondeo, Focus – pokud chcete zavřít přihrádku, kde se OBD port nachází Hyundai i20, i30, i40

Parametry produktu T-Mobile Prodlužovací OBD kabel pro Chytré auto

Hit z katalogu: T-mobile SIM s kreditem 200Kč Twist Online Interne co bereme od značky T-MOBILE CZECH REPUBLIC A.S. - toto zboží si můžete nechat doručit levně za 169 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.
Předplacený internet Tarif: Twist Internet Online Pro naše zákazníky máme vždy něco navíc. Proto vám teď nabízíme internet jen pro občasné surfování a bez závazků. Sami si prostě určíte, kdy si kredit dobijte a za kolik. Předplacený tarif Twist Online vám dává možnost surfovat, ať jste kdekoliv a zároveň mít absolutní kontrolu nad výdaji za internet. * Twist internet je ideální pro uživatele, kteří potřebují být stále on-line a využívají k tomu své iPady, tablety a notebooky. * Ocení ho také uživatelé,kteří často na opouštějí svou domácí či pracovní wifi a internetové připojení jim pak chybí. * Pro uživatele, kteří s internetem začínají a užívají ho občasně, je Twist internet také optimální volba, protože neplatí nic navíc, ale jenom to, co reálně prosurfují. Výhody * Kredit si dobijete, když potřebujete, a platíte jen to, co prosurfujete * Surfujete v nejrychlejší 3G síti v ČR * Super do notebooku na občasné surfování bez závazků a paušálu * 1MB internetu surfaře vyjde na 0,4 Kč Platíte jen to, co prosurfujete

Parametry produktu T-mobile SIM s kreditem 200Kč Twist Online Interne