Allied Telesis 1000LX (LC) SFP 10km AT-SPLX10 ALLIED TELESIS

Allied Telesis 1000LX (LC) SFP 10km AT-SPLX10

2965 Kč

Velmi oblíbený produkt Allied Telesis 1000LX (LC) SFP 10km AT-SPLX10 od producenta ALLIED TELESIS - tento hit pořídíte ve slevové akci za 2965.00 CZK. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1000 Kč. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 767035182346
Do obchodu

Popis

ALLIED TELESIS

Poctivý výrobek, Allied Telesis 1000LX (LC) SFP 10km AT-SPLX10 od oblíbeného výrobce ALLIED TELESIS - tento produkt máte za pár kliknutí za hustou cenu 2965 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tisíc korun. Už se těšíte na svoji objednávku?

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné služby paketového přenosu hlasu, videa a dat.

Features of the AT-SPLX10

1000BaseLX SFP (Small Form factor Pluggable)
10km on 9/125micron single-mode fibre
LC connector type
Hot swappable
1000BaseLX (10km) SFP Module

Parametry produktu Allied Telesis 1000LX (LC) SFP 10km AT-SPLX10

  • Název: Allied Telesis 1000LX (LC) SFP 10km AT-SPLX10
  • Cena: 2965 Kč
  • Výrobce: ALLIED TELESIS
  • EAN: 767035182346
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce