Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX ALLIED TELESIS

Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX

4629 Kč

Vynikající Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX od známého výrobce ALLIED TELESIS - tento artikl nepropásněte v perfektní akci za 4629.00 CZK. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 767035159119
Do obchodu

Popis

ALLIED TELESIS

Vaše možnosti obohacující Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX se známou značkou ALLIED TELESIS - tento artikl pořizujte ve výhodné akci za 4629 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

AT-G8SX-01
1000SX GBIC, 550m

The AT-G8SX offers a short-haul option to extend your network to 550m The AT-G8SX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have a GBIC port

Features
* Compact Size
* Flexible architecture
* Plug-and-play ease of use
* Self-locking mechanism

GBIC optický modul 1000BaseSX (MM vlákno, SC konektory), dosah 300m (62,5/125 m) nebo 550m (50/125 m). Modul určen pro 8024GB, 8326GB a 9410GB.

Společnost Allied Telesis, člen skupiny Allied Telesis Group, byla založena v roce 1987. Allied Telesis je světový poskytovatel bezpečných Ethernet/IP přístupových řešení a přední dodavatel IP Triple Play sítí pro optickou a metalickou přístupovou infrastrukturu. Díky integrované přístupové multiservice platformě POTS-to-10G iMAP a inteligentním branám iMG, kombinovaným s pokročilým přepínacími, směrovacími a přenosovými řešeními kompatibilními s IPv6 a WDM mohou poskytovatelé a provozovatelé soukromých a veřejných sítí všech velikostí zavádět škálovatelné, na telekomunikační služby připravené sítě a nabízet cenově výhodné služby paketového přenosu hlasu, videa a dat.

Parametry produktu Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX

  • Název: Allied Telesis 1000SX GBIC 550m AT-G8SX
  • Cena: 4629 Kč
  • Výrobce: ALLIED TELESIS
  • EAN: 767035159119
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce