Brodit držák do auta na Samsung Galaxy S10+/S9+/S8+ a jiné

Brodit držák do auta na Samsung Galaxy S10+/S9+/S8+ a jiné, s pružinou,s nab. z cig.zapalovače/USB

2 046 Kč

Brodit držák do auta na Samsung Galaxy S10+/S9+/S8+ a jiné, s pružinou,s nab. z cig.zapalovače/USB s proslulou značkou BRODIT - tento produkt posíláme při právě probíhající akci za 2045.00 CZK. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

SKU: 7320285219656
Do obchodu

Popis

Značka:

Prestižní Brodit držák do auta na Samsung Galaxy S10+/S9+/S8+ a jiné, s pružinou,s nab. z cig.zapalovače/USB od top značky BRODIT - toto zboží si můžete opatřit v úžasné akci za 2045 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.
Držák pro mobilní telefon Samsung Galaxy S8+ s horním pružinový jištěním má vestavěné nabíjení z cigaretového zapalovače (CL 12V) nebo USB a je určen pro telefon s pouzdrem i bez pouzdra.. Držák je velmi pevný, telefon se v něm neklepe a nevibruje. Držák má kloub, díky kterému může být mobilní telefon kdykoliv jednoduše natočen na šířku nebo na výšku nebo naklopen. Držák se upevňuje na Brodit ProClip. Vlastnosti držáku: * S nabíjením z cigaretového zapalovače (CL 12V) nebo USB Na míru- Držák je vyroben přesně na míru telefonu, který se do něj vkládá s pouzdrem i bez pouzdra. Přístup bez omezení- Držák je navržen tak, aby neblokoval žádná tlačítka ani konektory odpojitelný CL adaptér s možností zapojit USB kabel do vstupu autorádia a poslouchat tak hudbu/navigaci nebo hovor z reprosoustavy vašeho vozu Přednosti: Komfort: Mobilní telefon se v držáku neklepe a nevibruje Bezpečnost: Drží v něm bezpečně, ani při nehodě se nemůže uvolnit a zranit posádku Kloub: Držák má kloub, telefon můžete kdykoliv natočit na výšku nebo na šířku nebo naklopit o 22° Jednoduchost: Montáž na ProClip je jednoduchá a zvládne ji i naprostý laik za pár minut Technické informace: Výstupní proud: 2A Délka napájecího kabelu: 155 cm Rozměry: 58×180×32 mm Hmotnost: 195 g Materiál: Vysoce kvalitní ABS plast

Parametry produktu Brodit držák do auta na Samsung Galaxy S10+/S9+/S8+ a jiné, s pružinou,s nab. z cig.zapalovače/USB

  • Název: Brodit držák do auta na Samsung Galaxy S10+/S9+/S8+ a jiné, s pružinou,s nab. z cig.zapalovače/USB
  • Cena: 2045 Kč
  • Výrobce: BRODIT
  • EAN: 7320285219656
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Brodit držák do auta na Samsung Galaxy S10+/S9+/S8+ a jiné

Brodit držák do auta na Samsung Galaxy S10+/S9+/S8+ a jiné, s pružinou,s nab. z cig.zapalovače/USB

Podobné produkty

Další produkty od výrobce

Zobrazit všechny produkty od výrobce