Cisco Meraki MV12WE Cloud Mngd Indoor HD Camera CISCO

Cisco Meraki MV12WE Cloud Mngd Indoor HD Camera

21 481 Kč

Cisco Meraki MV12WE Cloud Mngd Indoor HD Camera od firmy CISCO - tento hit pořídíte v bombastické akci za 22959.00 CZK. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc korun. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

SKU: 
Do obchodu

Popis

Značka:

Unikátní Cisco Meraki MV12WE Cloud Mngd Indoor HD Camera co nám vyrábí CISCO - tento artikl je tady pro vás v časové omezené slevě za 22959 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?
Kompaktní dome kamera pro vnitřní zabezpečení. Cloudová správa, spolehlivé ukládání a pokročilá analytika TECHNICKÉ PARAMETRY: Hardwarové funkce *128 GB integrovaného vysoce odolného úložiště SSD *Záznam videa 1080p s kódováním H.264 *114° horizontální zorné pole (FOV) *802.11ac bezdrátové *Mikrofon pro záznam zvuku Kompaktní a funkční provedení *Atraktivní a jemný design se hodí do jakéhokoli prostoru Pokročilé *Špičkový procesor *Detekce osob pomocí technologie strojového učení *Nejsou vyžadovány žádné servery ani software *Kompatibilní s licencemi MV Sense *Granulární přístupové kontroly *Ovládejte, kdo může vidět živé a historické záběry *Omezte přístup k exportu videa *Poskytněte přístup k prohlížení jednotlivých kamer nebo podle značek zařízení Cloud management *Viditelnost a kontrola v celé síti *Stream místní nebo vzdálený - cloud automaticky směruje tok videa *Vytvářejte a organizujte videostěny *Exportujte videoklipy na odkaz, který lze sdílet nebo stáhnout Odkaz na web výrobce: https://meraki.cisco.com/products/security-cameras/mv12we

Parametry produktu Cisco Meraki MV12WE Cloud Mngd Indoor HD Camera

  • Název: Cisco Meraki MV12WE Cloud Mngd Indoor HD Camera
  • Cena: 22959 Kč
  • Výrobce: CISCO
  • EAN:
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Cisco Meraki MV12WE Cloud Mngd Indoor HD Camera CISCO

Cisco Meraki MV12WE Cloud Mngd Indoor HD Camera

Podobné produkty

Další produkty od výrobce

Zobrazit všechny produkty od výrobce