Google Home Mini Chalk Nepřiřazeno

Google Home Mini Chalk

873 Kč

Google Home Mini Chalk od známé značky Nepřiřazeno - tento hit naleznete v husté akci za 902.00 CZK. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1000 Kč a je vaše. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

SKU: 842776101945
Do obchodu

Popis

Značka:

Nabídka pro vás: Google Home Mini Chalk s trendy značkou Nepřiřazeno - tento produkt posíláme extra levně za 902 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Udělejte si radost.
Díky integrovanému připojení Wi-Fi, rozpoznávání hlasu a podpoře domácí automatizace se Google Home Mini připojuje k bezdrátové síti a poskytuje tak kontrolu nad prakticky všemi vašimi inteligentními zařízeními a přístup k nim. Mužete hrát hudbu, zkontrolovat počasí a provoz, získat sportovní výsledky, ovládat kompatibilní domácí zařízení a další. Pomocí technologie rozpoznávání hlasu na dálku a programu Google Assistant umožňuje vestavěný mikrofon domácímu zařízení Google rozpoznat váš hlas a okamžitě provést požadovanou úlohu. Může rozlišit až šest různých hlasů, které zajistí kontrolu celé rodiny. Vestavěné zařízení Chromecast a Chromecast Audio poskytují další možnosti bezdrátového připojení. S malými rozměry je Google Home Mini navržen tak, aby se ve většině případů hodil téměř kdekoli. Poznámka: Synchronizace služeb, například zálohování, vyžaduje úcet Google. Obsah získaný prostřednictvím určitých aplikací může vyžadovat odběr služby.

Parametry produktu Google Home Mini Chalk

  • Název: Google Home Mini Chalk
  • Cena: 902 Kč
  • Výrobce: Nepřiřazeno
  • EAN: 842776101945
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Google Home Mini Chalk Nepřiřazeno

Google Home Mini Chalk

Podobné produkty

Další produkty od výrobce

Zobrazit všechny produkty od výrobce