Huawei Band 4 Graphite Black Huawei

Huawei Band 4 Graphite Black

649 Kč

Huawei Band 4 Graphite Black s osvědčenou značkou Huawei - tento artikl musíte mít za úžasnou cenu 699.00 CZK. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1000 Kč a víc! Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie:
SKU: 6901443328017
Do obchodu

Popis

Značka:

Velmi oblíbený produkt Huawei Band 4 Graphite Black originální od labelu Huawei - tento produkt obchodujeme za bombastickou cenu 699 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Zásilky nad 1000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Přejeme vám příjemné nakupování.
Sportstracker Huawei Band 4 má barevný dotykový displej veliký 0,96 palců s rozlišením 160x80 pixelů, na kterém jsou jasně viditelné všechny údaje včetně notifikací z telefonu. Band 4 je schopen změřit celou škálu sportovních aktivit a díky vodotěsnosti 5 ATM změří i vaše plavecké výkony. Samozřejmostí je snímač srdečního tepu (HUAWEI TruSeenTM3.0) a monitorování spánku (HUAWEI TruSleepTM2.0 ). Při standardním využívání vydrží baterie až 9 dní. Nabíjení je velice snadné a není potřeba žádné nabíjecí kolébky. Stačí jednoduše rozpojit náramek pro dobíjení přes USB. *Barevná obrazovka a nastavitelný jas obrazovky *Barevné ikony a dynamičtější a živější zobrazení *Kompletní dotyková obrazovka a ovládání pomocí tlačítka domů *Stopky / Časovač *Stanovení cíle a připomenutí úspěchu *Připomenutí aktivity *Monitorování srdeční frekvence a varování *Denní sledování aktivity (údaje o fitness, jako je počet kroků, spálené kalorie a ujetá vzdálenost) *Více režimů cvičení včetně venkovního běhu, vnitřního běhu, venkovní procházky, vnitřní chůze, eliptického tréninku, tréninku Rower a bezplatného tréninku... *TruSleep (rozpoznávání stavu spánku a sběr dat) *Oznámení s informacemi o volajícím, SMS, e-mailech, zprávách o počasí, kalendáři a aplikacích sociálních médií *Vzdálené fotografování (k dispozici pouze na zařízeních Huawei s EMUI 8.1 nebo novějším) Specifikace: *Rozměry (délka x šířka x výška): 56 mm (celá délka bez pásku)× 18,5 mm (šířka pásu) × 12,5 mm (tloušťka těla pásu) *Materiál: plast *Hmotnost: Přibližně 12 g (bez pásku) *pásek: Materiál: Silikonová pryž Šířka: 17 mm (po úplném uvolnění popruhu) Délka: Delší pásek je přibližně 123 mm a kratší je přibližně 85 mm Vhodná velikost zápěstí: 14–21 cm *TFT barevná obrazovka Rozlišení: 160 x 80 pixelů Velikost: 0,96 palce Materiály: Čelní kryt: plast/ Zadní kryt: plast *Mikroprocesor:Apollo 3 * Úložný prostor: ROM: 384 KB ROM: 1 MB PSRAM: 8 MP Flash: 32 MB *Baterie Kapacita: 91 mAh Typ: Vestavěná lithium-iontová polymerní baterie Doba nabíjení: asi 1,5 hodiny (při okolní teplotě do 25 ° C) *Bluetooth Frekvence Bluetooth: 2,4 GHz Bluetooth 4.2

Parametry produktu Huawei Band 4 Graphite Black

  • Název: Huawei Band 4 Graphite Black
  • Cena: 699 Kč
  • Výrobce: Huawei
  • EAN: 6901443328017
Výrobce nabízí špičkové produkty ve svém oboru. Podívat se na všechny výrobky značky .
Huawei Band 4 Graphite Black Huawei

Huawei Band 4 Graphite Black

Podobné produkty

Další produkty od výrobce

Zobrazit všechny produkty od výrobce