Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 10m OM4 OEM

Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 10m OM4

Dostupnost:
846 Kč
vč. DPH
Do obchodu »
home
Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 1.500 Kč

sync
Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up
Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart
Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

Limitovaná edice produktu Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 10m OM4 značky OEM - tento hit můžete sehnat výhodně za 846 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.
Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 OM4. Typ kabelu: Optický patch kabel Konektor A: LC Duplex Konektor B: SC Duplex Jádro/Plášť: 50/125µm Multimode Délka: 10 m

Parametry produktu Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 10m OM4

  • Název: Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 10m OM4
  • Cena: 846 Kč
  • Výrobce: OEM
  • EAN:

Podobné produkty

Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 10m OM4

Najdete v kategorii: ,

Další produkty od výrobce

OEM

Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 10m OM4 od kvalitního výrobce OEM - tento produkt obchodujeme v husté akci za 846.00 CZK. Počet kusů na zákazníka může být omezen. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Prohlédněte si všechny produkty od přední značky .

Možnosti dopravy a platby